"Portret 2007" - fotokonkurs

Skomentuj (1)
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie ogłasza fotokonkurs dla młodzieży "Portret 2007". To doskonała okazja, by uwiecznić chociażby mieszkańców naszego Miasteczka, aczkolwiek organizatorzy temat pozostawiają własnej interpretacji uczestników.
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie zaprasza młodzież w wieku od 13 do 19 lat do udziału w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym Młodzieży „Portret 2007”, którego celem jest prezentacja możliwości twórczej młodzieży w dziedzinie fotografii artystycznej oraz wymiana doświadczeń i poszerzanie wiedzy z zakresu różnych technik fotograficznych.

Organizatorzy pozostawiają temat własnej interpretacji uczestników, nie narzucają również techniki wykonania zdjęć. Ważne tylko, by nadesłane fotografie wywołane były w formacie nie mniejszym niż 20x30 cm (sugerowany 30x40).

Prace wykonane zgodnie z wymogami regulaminu należy przekazać lub przesłać do dnia 10 maja 2007 roku (liczy się data stempla pocztowego) na adres:
Młodzieżowy Dom Kultury
22- 100 Chełm ul. Pocztowa 41
z dopiskiem „Konkurs – Portret 2007”

Komisja konkursowa dokona w dniach 11-25 maja oceny prac fotograficznych przyznając nagrody i kwalifikując prace na wystawę pokonkursową, o czym poinformuje za pośrednictwem swojej strony internetowej i lokalnych mediów.

Więcej informacji na temat konkursu:
Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie, ul. Pocztowa 41; tel. 082 5652157; e-mail: portret2007@gmail.com http://www.fotokonkurs.eu

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę