Pomiędzy ziemią, morzem i niebem (video)

Skomentuj (4)

Kto kocha harfę, musi usłyszeć Monikę Stadler. Kto słyszał Monikę Stadler, kocha harfę – pisze o koncertach Moniki Stadler Deutsche Tageszeitung. Koncert legendarnej harfistki w Kazimierzu już 15 sierpnia.

Na swym koncie ma wiele nagród, dziewięć płyt CD i liczne tournée po Europie, Stanach Zjednoczonych, Japonii i Maroko. W Kazimierzu wystąpi już po raz drugi. Monika Stadler, legendarna wiedeńska harfistka.

- Gra jedynie własne kompozycje, jest jednocześnie wirtuozem, kompozytorką i śpiewaczką. Jej jasny, krystaliczny głos wkomponowuje się w dźwięki harfy jak para, która się kocha i łączy. W ten sposób powstaje przepiękna, poruszająca jedność. Ale również to, w jaki sposób ta kobieta siedzi przy swoim instrumencie, jak go dotyka, jak go zdobywa, jest żywotne i w pełni erotyczne, w tym są kochankowie!  - pisze o jej muzyce - austriacka aktorka i pisarka Erika Pluhar.

Kazimierski koncert Moniki Stadler 15 sierpnia o godzinie 19.00 w Kolegium Sztuk Pięknych ul. Nadwiślańska 9. Cegiełka 45 zł. 

Bilety & Rezerwacje: Mars, Wenus i Zdrowie
Tel. 509 477 355, info@mars-wenus.pl

 

Fot. Z archiwum Fundacji Mars Wenus i Zdrowie

 

Skomentuj


Dodane komentarze (4)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę