Pan Tik-Tak w bibliotece

W najbliższy czwartek, 17 października w kazimierskiej bibliotece pojawi się telewizyjny Pan Tik – Tak.  Na spotkanie wstęp wolny.

Już w najbliższy czwartek, 17 października w kazimierskiej bibliotece odbędą się dwa spotkania czytelnicze z telewizyjnym Panem Tik – Takiem i Profesorem Ciekawskim. W obu tych rolach wystąpi przed najmłodszą publicznością – Andrzej Grabowski.

Zaplanowano dwa spotkania:

Godz. 9.30 - dzieci ze szkół podstawowych z Bochotnicy i Dąbrówki
Godz. 11.00 – dzieci z Kazimierza Dolnego, Rzeczycy i Skowieszynka.

Wstęp na spotkania jest wolny, tak więc każdy może w nich uczestniczyć.

Andrzej Grabowski – telewizyjny Profesor Ciekawski, Pan Tik – Tak, autor kilkunastu książek i ponad tysiąca telewizyjnych programów dla dzieci, między innymi: „Tik-Tak”, „Wyprawy Profesora Ciekawskiego”, „Ciuchcia”, „Budzik”, autor scenariuszy filmów animowanych i ok. pięciuset piosenek oraz współtwórca dziecięcego zespołu „Fasolki”.

- Spotkanie autorskie z Andrzejem Grabowskim będzie miało charakter zabawy, w czasie której dzieci nie tylko poznają książki autora, ale także tajemnice produkcji programów telewizyjnych oraz dowiedzą się, jak powstają piosenki – zapowiadają organizatorzy. - Wspólnie z autorem młodzi uczestnicy spotkania stworzą własne dzieło literackie: krótkie opowiadanie, dialog teatralny czy rymowankę.

Poza tym wielką atrakcją dla dzieci będzie możliwość osobistego poznania bohaterów telewizyjnych programów, takich jak: Kulfon czy kot Budzik.

 

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2023 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę