Ocelot pod Kamienicą Gdańską

Skomentuj (6)
Wrażenie naprawdę niezapomniane pozostawił po sobie nocny występ grupy tanecznej Ocelot na dużym rynku. Był to spektakl ruchu, muzyki i światła fantastycznie komponujący się z nocnym Miasteczkiem, podświetlonymi kamieniczkami i mrokiem.
Widowisko OCELOTA to połączenie pantomimy, tańca i akrobatyki. Artyści zarażają widza swoimi emocjami i wprowadzają w czarowny świat teatru światła, dźwięku i plastyki. Zaskakują radością ruchu. Dzieląc się swoim kunsztem pozwalają przeżyć niepowtarzalną przygodę. Zręczność, siła, rytm i humor - tworzą piękno spektaklu. Dwudziestu młodych, utalentowanych artystów. Dwadzieścia atletycznych ciał, tysiące kropli potu, zapierające dech w piersiach popisy, otwarta fabuła spektaklu. Dopełnieniem przedstawienia jest magiczna muzyka na żywo zespołu RIVENDELL.

Bogdan Zając
Fundator i Prezes Fundacji Wspierania Kultury Ruchu OCELOT, założyciel Grupy Artystycznej OCELOT. Trzykrotny Mistrz Świata w czwórkach męskich w akrobatyce sportowej. Jako artysta występował na estradach i w teatrach Europy Zachodniej. Zwieńczeniem sukcesów artystycznych był udział w programach kanadyjskiej produkcji Cirque Du Solei.

Julian Hasiej
Dyrektor artystyczny, choreograf, reżyser Grupy artystycznej OCELOT. Po ukończeniu Warszawskiej Szkoły Baletowej występował w Operze Wrocławskiej, Teatrze Wielkim w Łodzi, Estradzie Śląskiej. W latach 1963 - 1966 i 1975 - 1986 związany z Teatrem Pantomimy Henryka Tomaszewskiego. Pracował jako choreograf i kierownik baletu w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Współrealizował widowiska muzyczne w Teatrach Muzycznych, widowiska w telewizji katowickiej, krakowskiej, spektakle w teatrach lalek w Katowicach i Opolu. Współpracował z teatrami dramatycznymi w Polsce.

www.latofilmow.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę