O portalu

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl jest prywatnym serwisem internetowym, który łączy w sobie cechy witryny reklamowej i czasopisma regionalnego. Jego głównym celem jest promocja miasta Kazimierz Dolny, poprzez dostarczanie aktualnych informacji dla turystów, mieszkańców i miłośników Kazimierza Dolnego.

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl jest wpisany do rejestru dzienników i czasopism prowadzonego przez Sąd Okręgowy w Lublinie pod poz. Rej. Pr 821.

Kazimierski Portal Internetowy nie reprezentuje władz miasta Kazimierz Dolny, ani nie jest przez nie finansowany.

Kazimierski Portal Internetowy www.KazimierzDolny.pl to największy i najchętniej odwiedzany serwis poświęcony w całości miastu Kazimierz Dolny.


Portal zawiera kilkadziesiąt działów tematycznych, począwszy od ofert noclegowych i gastronomicznych przez informacje o muzeach, zabytkach, do wizytówek szkół i urzędów.

W ciągu miesiąca w Portalu publikowanych jest nawet kilkadziesiąt wiadomości z życia miasta, zarówno z punktu widzenia mieszkańców jak i turystów.

Jako jedyny portal kazimierski, serwis www.kazimierzdolny.pl posiada 3 kamery internetowe dostępne pod adresem www.kazimierzdolny.net, za pośrednictwem których możliwy jest podgląd Rynku z dwóch przeciwległych stron oraz kazimierskiego stoku narciarskiego. 

Jednak główną zaletą portalu www.KazimierzDolny.pl jest grono stałych użytkowników, którzy aktywnie biorą udział w dyskusjach na forum www.kazimierzdolny.org, komentują wiadomości, bieżący obraz pod kamerą internetową, a nawet tworzą własne galerie zdjęć www.kazimierzdolny.org/foto/.

 

Miesięcznie z portalu www.KazimierzDolny.pl korzysta nawet 70 000 użytkowników.


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę