Nowe doświadczenia, nowe miejsca - dlaczego warto podróżować

Odwieczny dylemat: „Być, czy mieć?” można dziś sparafrazować do: „Kupować, czy podróżować?”. Idealnym rozwiązaniem będzie połączenie obu czynności, czyli… kupowanie biletów lotniczych, oczywiście w okazyjnych cenach. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z esky.pl.

Dlaczego warto podróżować?

Szczęścia nie można kupić, można go tylko doświadczyć. A najlepiej robić to stale, na przykład podróżując i napawając się odmiennością miejsc, kultur, obyczajów, kuchni. Nie ma lepszego sposobu na prawdziwy odpoczynek i zachowanie równowagi między życiem prywatnym a pracą zawodową, niż całkowita zmiana otoczenia.
Przed nami Black Friday, Black Week, Cyber Monday, czyli wiele okazji do zrobienia tańszych zakupów. Specjalne oferty na ten czas przygotowały też linie lotnicze. Może więc warto, zamiast kolejnego gadżetu elektronicznego, kupić bilet na samolot i polecieć tam, gdzie jeszcze nas nie było, a zawsze chcieliśmy być?

fot. materiał partnera

Gdzie wybrać się w podróż życia?

Podróż życia raczej nie jest tym, co można zaplanować. Dopiero gdy spojrzymy wstecz, zrozumiemy, że to właśnie ta, a nie inna, okazała się najważniejsza. Co zatem możemy robić? Planować podróże! Koniecznie w liczbie mnogiej, świat ma naprawdę wiele do zaoferowania i lepiej robić dalekosiężne plany, niż wybierać z kilku różnych kierunków. A co na początek?
Nowy Jork – miasto możliwości, które nigdy nie zasypia. Przez niektórych błędnie określane stolicą USA. Znane z najdroższych sklepów, najwyższych wieżowców i najsmaczniejszego jedzenia kupowanego na ulicy.
Malediwy – położone na drugim końcu świata wyspy nazywane okruchami gwiazd, które spadły z nieba. Jest sielsko, idyllicznie i bardzo kokosowo. Idealny kierunek na podróż poślubną.
Wiedeń – miasto położone na tyle blisko, że można do niego dojechać choćby samochodem. Znane z opery i gigantycznego wesołego miasteczka. Pełne zabytkowej architektury i doskonałych kawiarni.
Londyn – królewskie miasto, pełne majestatu, licznych muzeów i miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć.

fot. materiał partnera

Jak zaplanować udaną podróż?

Planowanie podróży to pięta achillesowa wielu osób, ale z platformą eSky.pl wszystko powinno pójść gładko.
Na platformie do planowania podróży eSky.pl znajdziemy:
Wyszukiwarkę lotów, która pomoże szybko wyszukać najlepsze połączenia w optymalnych cenach. Można też od razu kupić bilet, wykorzystując jedną z wielu dostępnych form płatności. Jeśli ktoś czuje taką potrzebę, może np. zapłacić w ratach.
Tanie loty z Gdańska – eSky.pl i tanie loty z Katowic – eSky.pl to zaledwie zalążek tego, co czeka na użytkowników.
Okazje, czyli naprawdę tanie bilety. Warto obserwować tę zakładkę regularnie, niektóre bilety są tak tanie, że znikają jak świeże bułeczki.
City Break – propozycja dla osób, które chcą się czuć maksymalnie zaopiekowane. Loty zostały uzupełnione o oferty noclegowe, można od razu zarezerwować hotel lub pensjonat w pobliżu lotniska lub tam, gdzie nam najwygodniej. Rozbudowana wyszukiwarka z licznymi filtrami i sorterami pozwoli znaleźć lokum najlepiej dopasowane do potrzeb.
MultiLine – opcja idealna zwłaszcza przy kilkudniowych wycieczkach. Możliwość podróżowania dwoma różnymi liniami lotniczymi znacznie ułatwia logistykę podróży. Wyszukiwarka znajdzie takie połączenia – za oba można zapłacić w tej samej transakcji.
Ubezpieczenie podróżne – coś, co lepiej mieć, chociaż oby nie było potrzebne. Czasem jednak zdarzają się wypadki wymagające wizyty w szpitalu, a nawet hospitalizacji. Ubezpieczenie to stosunkowo niewielki wydatek, który pozwoli uniknąć znacznie większych kosztów. Dzięki cyfrowej karcie ubezpieczenia można łatwo znaleźć najbliższą placówkę medyczną.
Ubezpieczenie rezygnacji z podróży – życie lubi płatać figle, dlatego warto i takie ubezpieczenie wykupić. W razie zmiany planów podróżny otrzyma do 90% ceny za bilet.

Współpraca reklamowa z esky.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę