Nowa telewizja internetowa

Skomentuj (5)

Jak podano na stronie www.ideatv.pl, w powiecie puławskim i opolskim rusza nowa telewizja. Jej programy oglądać można już od czwartku 4 marca. - To telewizja o Waszych problemach i sprawach bezpośrednio Was dotyczących - deklaruje załoga IDEATV.

Od 4 marca możesz już oglądać najświeższe informacje w nowej telewizji internetowej. IDEATV to regionalna telewizja powiatów puławskiego i opolskiego. Docieramy wszędzie tam, gdzie nie dociera telewizja kablowa. Mogą nas oglądać wszyscy - tutaj.

Poruszamy tematy polityczne, ale i kulturalne. W IDEATV każdy znajdzie coś dla siebie. Począwszy od programów informacyjnych przez dyskusje polityczne, a nawet rozrywkowe rozmowy przy kawie.

To telewizja o Waszych problemach i sprawach bezpośrednio Was dotyczących. Mamy nadzieję, że znajdziecie tu odpowiedzi na nurtujące was pytania i co tydzień dostaniecie dawkę świeżych informacji.

Chcemy być Waszą idealną Telewizją!!!

Nasz sukces zależy w dużej mierze od Waszej życzliwości i pomocy. Liczymy na informacje, sugestie i współpracę.


Pamiętajcie, że działamy dla Was!!! Bądźcie z nami!

A oto nasz program:

PONIEDZIAŁEK 17.30 GOŚĆ TYGODNIA
ŚRODA 17.30 PROGRAM KATOLICKI
CZWARTEK 17.30 IDEA NEWS
PIĄTEK 17.30 IDEA POLITYKI
SOBOTA 17.30 IDEA ŻYCIA
                           SŁOWO NA NIEDZIELĘ


Załoga IDEATV

 

 


Żródło: www.ideatv.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (5)

 • Łukasz
  ta dziewczyna od reklamy, to porażka.
 • Maria
  Prawdę mówiąc to koszmarek robiony ewidentnie przez ludzi, którzy dotychczas filmowali tylko wesela. Żenujące, podstawowe błędy w kadrowaniu. No i te dziennikarki. Ta główna, to o ile dobrze pamiętam z hukiem wyleciała z Radia Lublin za jazdę na podwójnym gazie i spowodowanie wypadku. Natomiast pani prezenterka nie może z nieba czytać zapowiedzi! Trzeba jej niżej powiesić kartkę z zapowiedziami i jeszcze nauczyć poprawnej wymowy. Jeśli ktoś bierze się za robienie telewizji nie może być takim totalnym dyletantem. Nie da się bez długiej nauki przejść z weselnej sali do mediów. W innym wypadku dostajemy koszmarek, w dodatku robiony za unijne pieniądze. Ja wiem, że początki są trudne, ale właśnie pierwsze programy powinny być dopieszczone. Tu natomiast mamy do czynienia z poziomem, który ośmiesza twórców tego dzieła. Nawet szkolne telewizje dzieciaki robią na wyższym poziomie
 • Bolesław P.
  Ciekawie zapowiadająca się TV, może niebawem zobaczymy więcej bardziej interesujących reportaży. Życzę dalszych sukcesów.
 • mefistooooo
  jak narazie porażka
 • kazimierzanka
  Tego się nie da oglądać!!! Takie jest moje skromne zdanie. Jaskrawe reklamy "walą" po oczach a i ekranik mały...Wybór niewielki. Ale początki pewnie zawsze są trudne. Życzę powodzenia!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę