Nowa kamerka i Rynek na żywo!

Skomentuj (26)

Teraz kazimierski Rynek możemy na bieżąco obserwować bezpośrednio z domu. A wszystko to dzięki nowej portalowej kamerce ufundowanej przez Willę Izabela.

Jest jeszcze wcześnie. Na Rynku pusto. Tylko czasami przemknie jakieś zaspane autko lub zakochany kundel. Z kominów wiekowych kamienic unosi się dym. Ich mieszkańcy, jak widać, mimo soboty już wstali, chociaż żaden z nich na Rynku się jeszcze nie pokazał. Za wcześnie.

Ten obrazek za chwilę się zmieni. Jaki Kazimierz widzą Państwo w tej chwili? Obraz z nowej kamerki portalowej ufundowanej przez właścicieli Willi Izabela przekazywany jest na bieżąco, bez dotychczasowych 20 – sekundowych opóźnień.

 

Główną zmianą w porównaniu z poprzednią wersją kamery jest jakość obrazu prezentowana nocą. Kamera już nie pokazuje obrazu "czarno białego", tylko w pełnym kolorze. 

 

 

Zobacz obraz z nowej kamery:


http://www.kazimierzdolny.net/1660/ - nowa kamera z widokime na żywo

 

 

Podziękowania dla sponsora:

 

willa izabela

 

Skomentuj


Dodane komentarze (26)

 • ewfrtgb r
  G[...] nie działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gutek
  Nie nie działa lub jest to celowo !
 • Janek
  dno nic nie widać
 • stop kamera
  Niecały miesiąc można było podglądać życie na Rynku dzięki nowej kamerze.Teraz mija już prawie tydzień i NIC.Albo portal niech się wstydzi albo sponsor niech interweniuje.A może sponsor ufundował kamerę ale transmisji już nie?
 • pijany znad Grodarza
  @ Ola.
  Sądzisz, że Ten dzisiejszy przystojniejszy ?
  ps. haha odnosnie tego :" Myśle , że Twoje wpisy są efektem lenistwa bo facet w sile wieku powinien wziąć się do roboty a nie spędzać czas przed komputerem. Gdybym miała tak próżnego męża to bym Go pogoniła, albo do pracy albo z domu. " można odwrócić :' Myslę, że Twoje czytanie co piszą i mysla inni jest........ itd" ale z domu bym Cię nie wygonił. Nieraz jesteś potrzebna.

 • ola  Pijany Znad Grodarza Było pytać poprzedniego burmistrza co robił w takich sprawach. Myśle , że Twoje wpisy są efektem lenistwa bo facet w sile wieku powinien wziąć się do roboty a nie spędzać czas przed komputerem. Gdybym miała tak próżnego męża to bym Go pogoniła, albo do pracy albo z domu.
 • pijany znad Grodarza
  @...Kazimierz.
  Oczekuję odpowiedzi od pana Burmistrza. Twoje WYPOCINY " psu na budę". Sorry psy, ale tak się mówi.
 • ...
  @Pijany-przygarnij jednego z Bartkiem,a tobie chodzi aby dokopać P.Pisuli,przecież ten biały pies to twojego sasiada z miesjkich pól.
 • Erazm
  Panie Jorguś, Pan chyba przez sen gadasz? :)
 • pijany znad Grodarza
  Biegajace psy, zjedzona sarna.To tematy z bloga Janusza Kowalskiego. Wybrałem jeden z komentarzy;
  ""Obrońcy zwierząt nie poddawali się jednak i w końcu doszło do porozumienia z opiekunem czworonogów. - Przekazał nam 12 psów - powiedziała Tarasińska. - Po kolejne jeszcze przyjedziemy.

  Burmistrz Ćwiek zapowiedział we wtorek, że miasto kończy współpracę ze schroniskiem w Bronicach. Umowa wygasa z końcem grudnia. A samo schronisko - jak dowiedzieliśmy się u lubelskiego wojewódzkiego lekarza weterynarii - musi poprawić warunki sanitarne, bo są tragiczne. Inaczej może zostać zamknięte." Pytanie do Burmistrz p. Pisuli.
  Kiedy ostatni raz i dokąd przekazywane sa bezpańskie psy z terenu Kazimierza ?
 • Jorguś
  O tym że w Kazimierzu czas stanął w miejscu wiadomo od dawna ale że Tobie Adminiku kochany zegarek stanął nie wiedziałem. ;)
  Przecież ta kamerka działa już od przynaj niej miesiąca. Obudziłeś się ze snu zimowego??? Trochę za wcześnie :D
 • pijany znad Grodarza
  Droga Kamero,
  Czy uchwyciłaś Łobuza, który wymalował podcienia obok Rynkowej ?
  Na miejscu Komendanta Powiatowego Policji w Puławach polecił bym , by kiertownik Komisariatu Policji w Kazimierzu swoj dzień pracy rozpoczynal od przejrzenia właśnie miejskiej kamery.
  Sądze też, że w niedlugim czasie, w oparciu o materiał z kamery, " działalność" cyganek zostanie ucywilizowana. Nie bedziemy mowili " cyganki", a wykonywujace normalny zawód - wróżki.
 • kazimierzanka
  U mnie wszystko działa, piękny zimowy Kazimierz w kamerce, obraz czysty, w kolorze (nocą też) i dynamiczny, tylko pusto dookoła ludzi brak. Daje to wiele do myślenia.
 • Radio Watra
  czarny ekran i kręcące się wiecznie kółko wgrywania
 • Emilia
  Echo ? ....
 • Wiktor
  Szkoda ze na Androidzie nie dziala
 • Wiktor
  Szkoda ze na Androidzie nie dziala
 • Ulka
  O kurczę, pojawiły się zatem inne szaleństwa - dubelki ;-)
 • Ulka
  A u mnie też kolorowo, chociaż nie w takiej łowickiej tonacji jak u Emilii ;-)
 • Ulka
  A ja widzę tak. Faktycznie jest też kolorowo, ale bez łowickich szaleństw, jak u Emilii ;-)

Mapa

Kwatery i pokoje

Pokoje Gościnne „IZABELA”


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę