Nowa kamerka i Rynek na żywo!

Skomentuj (26)

Teraz kazimierski Rynek możemy na bieżąco obserwować bezpośrednio z domu. A wszystko to dzięki nowej portalowej kamerce ufundowanej przez Willę Izabela.

Jest jeszcze wcześnie. Na Rynku pusto. Tylko czasami przemknie jakieś zaspane autko lub zakochany kundel. Z kominów wiekowych kamienic unosi się dym. Ich mieszkańcy, jak widać, mimo soboty już wstali, chociaż żaden z nich na Rynku się jeszcze nie pokazał. Za wcześnie.

Ten obrazek za chwilę się zmieni. Jaki Kazimierz widzą Państwo w tej chwili? Obraz z nowej kamerki portalowej ufundowanej przez właścicieli Willi Izabela przekazywany jest na bieżąco, bez dotychczasowych 20 – sekundowych opóźnień.

 

Główną zmianą w porównaniu z poprzednią wersją kamery jest jakość obrazu prezentowana nocą. Kamera już nie pokazuje obrazu "czarno białego", tylko w pełnym kolorze. 

 

 

Zobacz obraz z nowej kamery:


http://www.kazimierzdolny.net/1660/ - nowa kamera z widokime na żywo

 

 

Podziękowania dla sponsora:

 

willa izabela

 

Skomentuj


Dodane komentarze (26)

 • ewfrtgb r
  G[...] nie działa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Gutek
  Nie nie działa lub jest to celowo !
 • Janek
  dno nic nie widać
 • stop kamera
  Niecały miesiąc można było podglądać życie na Rynku dzięki nowej kamerze.Teraz mija już prawie tydzień i NIC.Albo portal niech się wstydzi albo sponsor niech interweniuje.A może sponsor ufundował kamerę ale transmisji już nie?
 • pijany znad Grodarza
  @ Ola.
  Sądzisz, że Ten dzisiejszy przystojniejszy ?
  ps. haha odnosnie tego :" Myśle , że Twoje wpisy są efektem lenistwa bo facet w sile wieku powinien wziąć się do roboty a nie spędzać czas przed komputerem. Gdybym miała tak próżnego męża to bym Go pogoniła, albo do pracy albo z domu. " można odwrócić :' Myslę, że Twoje czytanie co piszą i mysla inni jest........ itd" ale z domu bym Cię nie wygonił. Nieraz jesteś potrzebna.

 • ola



  Pijany Znad Grodarza Było pytać poprzedniego burmistrza co robił w takich sprawach. Myśle , że Twoje wpisy są efektem lenistwa bo facet w sile wieku powinien wziąć się do roboty a nie spędzać czas przed komputerem. Gdybym miała tak próżnego męża to bym Go pogoniła, albo do pracy albo z domu.
 • pijany znad Grodarza
  @...Kazimierz.
  Oczekuję odpowiedzi od pana Burmistrza. Twoje WYPOCINY " psu na budę". Sorry psy, ale tak się mówi.
 • ...
  @Pijany-przygarnij jednego z Bartkiem,a tobie chodzi aby dokopać P.Pisuli,przecież ten biały pies to twojego sasiada z miesjkich pól.
 • Erazm
  Panie Jorguś, Pan chyba przez sen gadasz? :)
 • pijany znad Grodarza
  Biegajace psy, zjedzona sarna.To tematy z bloga Janusza Kowalskiego. Wybrałem jeden z komentarzy;
  ""Obrońcy zwierząt nie poddawali się jednak i w końcu doszło do porozumienia z opiekunem czworonogów. - Przekazał nam 12 psów - powiedziała Tarasińska. - Po kolejne jeszcze przyjedziemy.

  Burmistrz Ćwiek zapowiedział we wtorek, że miasto kończy współpracę ze schroniskiem w Bronicach. Umowa wygasa z końcem grudnia. A samo schronisko - jak dowiedzieliśmy się u lubelskiego wojewódzkiego lekarza weterynarii - musi poprawić warunki sanitarne, bo są tragiczne. Inaczej może zostać zamknięte." Pytanie do Burmistrz p. Pisuli.
  Kiedy ostatni raz i dokąd przekazywane sa bezpańskie psy z terenu Kazimierza ?
 • Jorguś
  O tym że w Kazimierzu czas stanął w miejscu wiadomo od dawna ale że Tobie Adminiku kochany zegarek stanął nie wiedziałem. ;)
  Przecież ta kamerka działa już od przynaj niej miesiąca. Obudziłeś się ze snu zimowego??? Trochę za wcześnie :D
 • pijany znad Grodarza
  Droga Kamero,
  Czy uchwyciłaś Łobuza, który wymalował podcienia obok Rynkowej ?
  Na miejscu Komendanta Powiatowego Policji w Puławach polecił bym , by kiertownik Komisariatu Policji w Kazimierzu swoj dzień pracy rozpoczynal od przejrzenia właśnie miejskiej kamery.
  Sądze też, że w niedlugim czasie, w oparciu o materiał z kamery, " działalność" cyganek zostanie ucywilizowana. Nie bedziemy mowili " cyganki", a wykonywujace normalny zawód - wróżki.
 • kazimierzanka
  U mnie wszystko działa, piękny zimowy Kazimierz w kamerce, obraz czysty, w kolorze (nocą też) i dynamiczny, tylko pusto dookoła ludzi brak. Daje to wiele do myślenia.
 • Radio Watra
  czarny ekran i kręcące się wiecznie kółko wgrywania
 • Emilia
  Echo ? ....
 • Wiktor
  Szkoda ze na Androidzie nie dziala
 • Wiktor
  Szkoda ze na Androidzie nie dziala
 • Ulka
  O kurczę, pojawiły się zatem inne szaleństwa - dubelki ;-)
 • Ulka
  A u mnie też kolorowo, chociaż nie w takiej łowickiej tonacji jak u Emilii ;-)
 • Ulka
  A ja widzę tak. Faktycznie jest też kolorowo, ale bez łowickich szaleństw, jak u Emilii ;-)

Mapa

Kwatery i pokoje

Pokoje Gościnne „IZABELA”


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę