Noc Świętojańska nad Wisłą

W tę noc może się zdarzyć niemal wszystko. Jest najkrótsza w roku, ale pełna magii. Restauracja Mandaryn zaprasza na Noc Świętojańską nad Wisłą 27 czerwca.

Jest wiele określeń na ten czas: Sobótka, noc Kupały, noc św. Jakuba czy kupalnocka. Tak czy inaczej upływa pod znakiem miłości i magii. Obowiązkowe są tańce i śpiewy, skoki przez ognisko i puszczanie wianków na wodę, a także poszukiwanie kwiatu o wyjątkowej mocy – kwiatu paproci. Tego wszystkiego nie zabraknie podczas Nocy Świętojańskiej nad Wisłą organizowanej przez restaurację Mandaryn. Będą śpiewy przy dźwiękach akordeonu, wróżby prawdziwej Cyganki i legendy opowiadane przy blasku ognia przez miejscowego gawędziarza. Na życzenie – przejażdżka dorożką lub statkiem. Nie zabraknie tez wiejskiego jadła – dobry humor zapewnią kiełbasy, kaszanki, szynki, boczki, rolady, pieczone prosię, bigos, żur, golonki i żeberka zakrapiane wiejskimi trunkami. Zabawa potrwa do pierwszej w nocy. Koszt dla jednej osoby – 85 zł. Rezerwacja tel. 8810 220 ilość miejsc ograniczona.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę