Niedziela z Małgorzatą Szejnert

Skomentuj (1)

"Wyspa klucz" to kolejna książka Małgorzaty Szejnert, po którą sięgają uczestnicy spotkań z wielką literaturą w Domu Kuncewiczów. Dyskusje o książce toczyć się będą w obecności Autorki, która będzie gościem specjalnym Niedzieli Literackiej w Kuncewiczówce 28 czerwca o godz. 18.00.

W Domu Marii i Jerzego Kuncewiczów w najbliższą niedzielę 28 czerwca odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu „Niedziel Literackich”. Tym razem tematem będzie "Wyspa klucz". To kolejna – po „Czarnym ogrodzie” – książka Małgorzaty Szejnert, którą analizować będą w Kuncewiczówce. Określono ją jako „fascynujący głos o piekącej do dziś kwestii amerykańskiej imigracji, przejmująca opowieść o świetności i upadku pewnego niemalże mitycznego miejsca”, a sama autorkę – jako królową reportażu.

„Co tu dużo gadać, Szejnert zachwyca!” – napisał jeden z internautów. Warto się o tym przekonać naocznie. Nawet jeśli Państwu nie udało się dotrzeć do książki Szejnert, warto 28 czerwca zajrzeć do Kuncewiczówki i sprawdzić, jaka jest naprawdę pisarka, która pisze o Śląsku, a zakochała się w okolicach Kazimierza nad Wisłą.

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Muzea

Dom Marii i Jerzego Kuncewiczów


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę