Nie samym filmem człowiek żyje

Skomentuj (2)
Festiwal Filmowy i Artystyczny to nie tylko filmy. W ciągu dziesięciu dni trwania imprezy czekają nas również liczne wystawy, koncerty i spotkania z aktorami.

Imprezy artystyczne:

 

Goście:

Codziennie będą odbywać się spotkania z aktorami i reżyserami. Do Kazimierza przybędą m.in. Krystyna Janda, Agnieszka Holland i Krzysztof Zanussi.
Szczegółowy plan spotkań znajdziecie TUTAJ

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • homer (gość)
    chcę się wybrać po raz pierwszy na festiwal do Kazimierza,proszę o jakieś informacje. co to za impreza, bo czytając niektóre ziejące paniką podstrony na temet hord pijanej młodzieży,bezeceństw i moralenego upadku, robi mi się przykro, ponieważ nie sądze by tego rodzaju rzeczy tam się odbywały.cóż mogę się mylić, lecz nie jest przyjemnie czytać tak programowo-nieprzyjazne odezwy.mam 20 lat i uwielbiam filmy, prócz tego lubię również piwo i placki ziemnieczane i nie wiem czy moje pozafilmowe zainetesowania będą miały wpływ na odbiór mojej osoby przez mieszkańców miasta.czy zostane zaliczony do pijanej hordy?cholera wie.:)
  • Aneta K.
    Byłam na sobotnim koncercie w Klubie Festiwalowym. Było suuuuuper. Wszyscy bawili się doskonale.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę