Na początku będzie CIAŁO

Skomentuj (1)
Pewien człowiek znajduje w pociągu zwłoki. Boi się jednak powiadomić policję, ponieważ jest złodziejem, a do tego ma ze sobą sporo trefnego towaru. Zdesperowany postanawia podrzucić te zwłoki komuś innemu... Tak rozpoczyna się film "Ciało", który 1 sierpnia otworzy 9 Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów".
"Zrobiliśmy komedię, która ma być śmieszna dla każdego - i dla widza, którego bawią proste gagi sytuacyjne, i dla kogoś, kto oprócz chrupania popcornu lubi w kinie także nieco pogłówkować" - tak mówią o filmie jego reżyserzy Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz.

Film w zabawny sposób opisuje perypetie osób, które w przypadkowy sposób związały swoje losy z tajemniczym ciałem, i które za wszelką cenę chcą się go pozbyć. Podejmowane przez nich próby wywołują lawinę irracjonalnych, śmiesznych zdarzeń. Głównym bohaterem, a właściwie ciałem, jest Wolter - grany przez Rafała Królikowskiego. W pozostałych rolach wystąpili m. in. Zbigniew Zamachowski, Edyta Olszówka, Tomasz Karolak.

Więcej na temat filmu: www.cialo.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę