Na początku będzie CIAŁO

Skomentuj (1)
Pewien człowiek znajduje w pociągu zwłoki. Boi się jednak powiadomić policję, ponieważ jest złodziejem, a do tego ma ze sobą sporo trefnego towaru. Zdesperowany postanawia podrzucić te zwłoki komuś innemu... Tak rozpoczyna się film "Ciało", który 1 sierpnia otworzy 9 Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów".
"Zrobiliśmy komedię, która ma być śmieszna dla każdego - i dla widza, którego bawią proste gagi sytuacyjne, i dla kogoś, kto oprócz chrupania popcornu lubi w kinie także nieco pogłówkować" - tak mówią o filmie jego reżyserzy Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz.

Film w zabawny sposób opisuje perypetie osób, które w przypadkowy sposób związały swoje losy z tajemniczym ciałem, i które za wszelką cenę chcą się go pozbyć. Podejmowane przez nich próby wywołują lawinę irracjonalnych, śmiesznych zdarzeń. Głównym bohaterem, a właściwie ciałem, jest Wolter - grany przez Rafała Królikowskiego. W pozostałych rolach wystąpili m. in. Zbigniew Zamachowski, Edyta Olszówka, Tomasz Karolak.

Więcej na temat filmu: www.cialo.pl

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Szukasz noclegu podczas delegacji, wyjazdu służbowego? Poniżej znajdziesz listę obiektów oferujących nocleg. Znajdź interesującą Cię ofertę i skontaktuj się z właścicielem w celu uzgodnienia...
Szukasz noclegu w ustronnym miejscu? Chcesz odpocząć z dala od tłumu ludzi, zgiełku miasta, w zacisznej okolicy lub na łonie przyrody? Ta oferta jest dla Ciebie. Poniżej znajdziesz listę obiektów...
Pokaż stopkę