Na początku będzie CIAŁO

Skomentuj (1)
Pewien człowiek znajduje w pociągu zwłoki. Boi się jednak powiadomić policję, ponieważ jest złodziejem, a do tego ma ze sobą sporo trefnego towaru. Zdesperowany postanawia podrzucić te zwłoki komuś innemu... Tak rozpoczyna się film "Ciało", który 1 sierpnia otworzy 9 Festiwal Filmowy i Artystyczny "Lato Filmów".
"Zrobiliśmy komedię, która ma być śmieszna dla każdego - i dla widza, którego bawią proste gagi sytuacyjne, i dla kogoś, kto oprócz chrupania popcornu lubi w kinie także nieco pogłówkować" - tak mówią o filmie jego reżyserzy Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz.

Film w zabawny sposób opisuje perypetie osób, które w przypadkowy sposób związały swoje losy z tajemniczym ciałem, i które za wszelką cenę chcą się go pozbyć. Podejmowane przez nich próby wywołują lawinę irracjonalnych, śmiesznych zdarzeń. Głównym bohaterem, a właściwie ciałem, jest Wolter - grany przez Rafała Królikowskiego. W pozostałych rolach wystąpili m. in. Zbigniew Zamachowski, Edyta Olszówka, Tomasz Karolak.

Więcej na temat filmu: www.cialo.pl

Skomentuj


Dodane komentarze (1)


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę