Można już się zacząć pakować!

Skomentuj (7)
Już od soboty rano na boisku Zespołu Szkół przy ulicy Nadwiślańskiej pracują ekipy techniczne przy montażu ogromnego namiotu kinowego. Nie ma już żadnych wątpliwości - nowy festiwal w Kazimierzu Gorące Temperatury Filmowe staje się faktem!

Namiot kinowy przewidziany na 900 miejsc powstaje na boisku Zespołu Szkół. Jego zasadniczy stelaż postawiono praktycznie w przeciągu prawie jednego dnia - zmontowano metalowe żebra i pokryto je niebieską materią z logo Plus GSM. Jak w poprzednim roku ekran będzie usytuowany od strony koryta rzeki Grodarz, a od strony budynków mieszkalnych zamontowane zostaną ekrany tłumiące hałas. Letnie kino będzie gotowe na przyjęcie widzów już pod koniec tygodnia.

W tym roku filmy dokumentalne będą wyświetlane w dwóch salach na terenie UMCS, czyli w tym samym miejscu, gdzie znajduje się Zespół Szkół - przy Nadwiślańskiej.

W takim razie pozostaje już tylko liczyć dni do początku festiwalu i ... zacząć się powolutku pakować!

Skomentuj


Dodane komentarze (7)

 • zirytowana (gość)
  a Ty Tomaszu czytaj wszystkie info o festiwalu uwaznie! nie rozumiem czemu takie dziwaczne pytania zadajesz - na stronie Kazimierza wszystko jak wol jest napisane! a gdzie jestesmy? na stronie Kazimierza..hmmm...niemozliwe...a jednak!
 • El. (gość)
  Jaga a może to będzie swiezy powiew? co Ty na to? z ortografią masz problem !
 • tomasz_sudol (gość)
  Mam pytanie do wszystkich zainteresowanych festiwalem? Kiedy sie zaczyna i kiedy sie kończy? Bardzo proszę o odpowiedź bo chciałbym tam być i nie chcę przegapić tego. Dlaczego pytam bo ja będę miał dopiero wolny weekend 5-6-7.08. 2005 i ciekawi mnie czy coś jeszcze będzie sie wtedy działo. Dziękuję wszystkim za odpowiedź.
 • od 8 lat (gość)
  Chyba ten się rozbuchał w czasie przygotowań i teraz bastuje w zderzeniu z rzeczywistością.
 • hmmmm (gość)
  Aż podskakuję drżę i bulgocę tak sie nie moge doczekac !! uwielbiam tam byc... czuje ze festiwal bedzie wspanialy, chyba za bardzo sie jednak rozdmuchal ostatnio, mniejszy bedzie lepszy.
 • Marcelina
  Troszkę smutno, że w tym roku będę oglądała jedynie transmisje w TVP :(. Znacznie lepiej festiwal wygląda z bliska. Wszystkim tym, którzy w tym roku odwiedzą Gorące Temperatury Filmowe życzę wspaniałej zabawy :)
 • Jaga (gość)
  Suuuper już nie mogę się doczekać... Ciekawe co będzie i czy będzie czuć świerzy powiew nowości ;o)

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Pokaż stopkę