Milonga na Wiśle

Miłośników tanga argentyńskiego zapraszamy 25 lipca na Weekend z Tangiem w Kazimierzu, który odbędzie się w ramach Tangowego Lata w Kazimierzu nad Wisłą. Statek z tancerzami odpływa o 21.00!
Milonga to spotkanie towarzyskie, w trakcie którego grupa osób tańczy tango. Takie spotkanie odbędzie się już w piątek na jednym z kazimierskich statków. Jeżeli stan wody pozwoli, statek wypłynie i uczestnicy spotkania zatańczą tango na środku Wisły!

Spotkanie poprowadzą Adrian Veredice i Alejandra Hobert z Buenos Aires. Reprezentują oni najwyższy poziom tańca, co potwierdza ich obecność w charakterze tancerzy i nauczycieli tańca na największych festiwalach takich jak Berlin, Amsterdam, Paryż, Rzym, Stambuł, Londyn, Bruksela, Rio de Janeiro. Ich styl to połączenie elegancji i miękkości z perfekcyjną techniką i precyzją ruchu. Są jednocześnie wyśmienitymi nauczycielami, którzy dobierając odpowiednie ćwiczenia i kroki przekazują technikę, która czyni ruch bardziej złożonym jednocześnie nie czyniąc go trudniejszym. Adrian Veredice i Alejandra Hobert są głównymi artystami i choreografami show „Otango” i orkiestry "Tanguísimo", które prezentowane są w najważniejszych teatrach Europy i Stanów Zjednoczonych.

Odprawa pasażerów kazimierskiej milongi 20.00 – 21.00 przy przystani. Wstęp: 10-20zł (w zależności od poziomu wody). W razie złej pogody milonga przeniesiona zostanie do Domu Architekta SARP Rynek 20.

Ci, którzy po piątkowej imprezie czuć będą niedosyt, zapraszamy na milongę do Pałacu Czartoryskich w Puławach (Czartoryskich 8). Wieczór rozpocznie się o godzinie 20.00, a o godzinie 22.00 zatańczą również mistrzowie z Buenos Aires –  Adrian Veredice i Alejandra Hobert. Wstęp: 25zł

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę