Menedżer jakości w turystyce

Skomentuj (12)

Wiosną i latem w Wyższej Szkole Społeczno - Przyrodniczej im. Wincentego Pola w Lublinie odbędą się bezpłatne, certyfikowane szkolenia w ramach projektu "Menedżer jakości w turystyce".

Szkolenia w ramach projektu „Menedżer jakości w turystyce” realizowane są dzięki Programowi Operacyjnemu Kapitał Ludzki na lata 2007 - 2013, Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki.

- Jest to bezzwrotna pomoc mająca na celu podniesienie kwalifikacji osób pracujących w branży turystycznej i obsłudze ruchu turystycznego – czytamy w zaproszeniu. - Bezpłatne szkolenia umożliwią szybki rozwój przedsiębiorstw oraz podniesienie ich rynkowej konkurencyjności.

Uczestnictwo w tego rodzaju szkoleniach pozwoli zdobyć konkurencyjne uprawnienia zawodowe w zakresie: audytora wewnętrznego, pełnomocnika ds. systemów zarządzania jakością oraz pełnomocnika ds. systemu zarządzania BHP. Oprócz tego umożliwi uzyskanie międzynarodowego certyfikatu zarządzania PRINCE2 Foundation.

Opisywany projekt skierowany jest do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w branży turystycznej oraz w obsłudze ruchu turystycznego. Ważne jest to, by przedsiębiorstwo posiadało siedzibę lub jednostkę organizacyjną na terenie województwa
lubelskiego i nie korzystało dotąd ze wsparcia szkoleniowego w ramach projektów  8.1.1 i 8.1.2 PO KL na terenie Lubelszczyzny.

W szkoleniach mogą brać udział zarówno właściciele firm, jak i wydelegowani przez nich pracownicy zatrudnieni na podstawie umowy o pracę. Organizatorzy - Wyższa Szkoła Społeczno - Przyrodnicza im. Wincentego Pola w Lublinie - zapewniają wysoko wykwalifikowaną kadrę, materiały szkoleniowe oraz poczęstunek.

- Wszyscy uczestnicy projektu przejdą kurs przygotowujący do prestiżowego, uznawanego i rozpoznawalnego na arenie międzynarodowej certyfikatu zarządzania w przedsiębiorstwach PRINCE2 FOUNDATION – piszą w zaproszeniu organizatorzy. - Kurs ten zakończy się egzaminem przeprowadzonym przez akredytowaną instytucję. Ponadto każdy uczestnik weźmie udział w jednym z dodatkowych bloków szkoleniowych: pełnomocnik ds. systemów zarządzania jakością lub auditor wewnętrzny.

Więcej informacji pod numerem telefonu 728 327 187.

 

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

 • Mieszkaniec
  Warto skorzystać, bo tak naprawdę nie każdy do końca wie czym zajmuje się menedżer. Prosty króciutki kurs tylko w zarysie poruszy rozległą przestrzeń dotyczącą zarządzania firmą.Nie mniej jednak warto, może bardziej dociekliwi sięgną bo bogatą literaturę.Swoje działania oparte na intuicji zaczną realizować w oparciu o wyznaczone cele, przyjętą strategię.Polecam na początek bardzo prostą ,a przydatną pozycję z tej materii Zarządzanie strategią firmy, Franciszek Krawiec,DIFIN, 2011
 • bezkonkurencja
  Ja zamiast prać pościel tylko przewietrzę i przeprasuję.
  A jak wczoraj audyt wewnętrzny zrobiłam,to mi wyszło,że od sylwestra nie było prane.
  I SO, i pstro!
  Mam najlepsze ceny i konkurencja niech się uczy zarządzania.
 • zoi
  oj znam kwaterę że po 20 zł od osoby bierze
 • tak sobie myśle
  Rynkowa konkurencyjność? A z kim konkurować?
  ISO,audyt wewnętrzny i zarządzanie jakością w przedziale cen 35 - 50zł za nocleg, gdzie gość jeszcze targuje się o pięć złotych?
  Śmiech rozsadza mi trzewia.
  Niech burmistrz wreszcie zrobi "audyt wewnętrzny", czy wszyscy wynajmujący zgłosili rzetelnie powierzchnie pokoi (jeśli w ogóle coś zgłosili) i płacą podatek.
  O poborze opłaty miejscowej już nie wspomnę.
 • Zbyszek
  Drogi Marku. Masz rację. Tylko to ISO właśnie jest słowem wytrychem, które pozwala udawać wielu, że jest się najlepszym. W tej masówce staje się przykrywką. Wiele firm z innych branż i urzędów, im też się takie certyfikaty przecież przyznaje, wcale nie działają lepiej. Nie zmienię zdania, że to kasa dla firm uczących. Co będzie, jak wszyscy będą mieli ISO? Wymyślimy nowy certyfikat? Nowe jakieś ISO? Z tym wciskaniem ludziom kitu, należy walczyc na forum międzynarodowym też. Trzeba walczyć z cwaniactwem UE. Tak jak trzeba walczyć z (to już wysoki szczebel kłamstw)agencjami ratingowymi, czyli z terroryzmem gospodarczym międzynarodowym. Tworzenie coraz nowych certyfikatów to terroryzm cwaniaków. Życzę powodzenia i pozdrawiam. Teraz faktycznie nie masz innego wyjścia. Smutne.
 • Organizator
  Te 3 dni nie są pod rząd, w 1 tygodniu jest maksymalnie 2 spotkania , trwające od 9 - 15, tak więc zapraszamy!
 • Tomek
  Niestety dla osób prowadzących firmę np. w Kazimierzu, 3 dni w Lublinie to duże utrudnienie. Z tego co mi wiadomo wielu z moich znajomych z powyższego powodu nie może skorzystać ze szkolenia.
 • Marek
  Zbyszku, masz po części rację, ale nie wiem czy wiesz, do wielu rzeczy potrzebne są uprawnienia które można zdobyć na tych kursach, ja myślę poważnie o sobie i o swojej firmie, zamierzam wprowadzić ISO, które przyciągnie do mnie wielu chętnych - bo jest potwierdzeniem wysokiej jakości usług, przyciąga firmy które organizują wielkie konferencje itp, na zachodzie 70% firm z branży ma ISO, u nas tylko kilka %, tak więc takie kursy to dla mnie super sprawa, nie zamierzam zostawać w tyle tylko iść do przodu, tak jak i moja firma, dlatego będę się szkolił. Zdobędę do tego certyfikat PRINCE2 który też jest super sprawą bo uczy nowoczesnego podejścia do biznesu i zarządzania firmą i projektami, a kosztuje 6000 zł.
  Pozdrawiam.
 • Zbyszek
  Do tego nie potrzeba kursów. To jest potrzebne wykładowcom do zarabiania kasy.Czy w III RP musi byc wszystko zinstytucjonalizowane? Wystarczy myśleć i trochę znajomości obcego języka. Wystarczy czystość, uprzejmość, umięjetność zachwalania własnego regionu. Zwyczajnie przyzwoitość. Pozdrawiam.
 • Marek
  Lublin nie jest daleko, ja się zgłaszam, każde szkolenie trwa tylko 3 dni a można zdobyć świetne uprawnienia zawodowe i nauczyć się przydatnych rzeczy, tak więc ta mała odległość nie stanowi problemu dla mnie :)
 • Krzyś
  Byleby nie trzeba było jeździć do Lublina na te szkolenia...
 • Bartosz
  numer telefonu to 728-327-187 . Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę