Memoriał Andrzeja Grubby

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

W Kazimierzu Dolnym w tenisie stołowym rywalizowali uczniowie z całej Lubelszczyzny. W Gminnym Zespole Szkół miały miejsce eliminacje wojewódzkie V Memoriału im. Andrzeja Grubby.

Już po raz kolejny Fundacja im. Andrzeja Grubby, której celem jest promowanie i upowszechnianie aktywności sportowej wśród dzieci i młodzieży, zorganizowała cykl turniejów tenisa stołowego dla dzieci ze szkół podstawowych. Jest to impreza masowa o charakterze ogólnopolskim. Finał V Memoriału Andrzeja Grubby odbędzie się w czerwcu w Sopocie.


W Gminnym Zespole Szkół w Kazimierzu Dolnym odbyły się eliminacje wojewódzkie. W zawodach wzięło udział 14 drużyn – 44 zawodników i zawodniczek ze szkół podstawowych z całego województwa lubelskiego. Zwycięzcą turnieju została drużyna ze Szkoły Podstawowej w Grabowie Szlacheckim, natomiast gospodarze turnieju – Szkoła Podstawowa w Kazimierzu Dolnym, zajęli 11 miejsce. Najlepszą zawodniczką turnieju została Iga Żmuda z Kazimierza.


- Takiego turnieju w naszym powiecie jeszcze nie było – mówi Kamil Wydra, Prezes UKS ”Jantar”. - Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do rozegrania tak wspaniałej imprezy.

 

Organizatorem zawodów wojewódzkich w Kazimierzu była Fundacja im. Andrzeja Grubby oraz Uczniowski Klub Sportowy „Jantar” działający przy Gminnym Zespole Szkół.

 

Fot. Z archiwum UKS "Jantar"

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

  • roro
    Super impreza!Gratulacje za dobrą organizację i pozdrowienia dla tenisistów z całej Lubelszczyzny! Miło było spędzić czas w swojej starej szkole!

Mapa

Oświata

szkoła


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę