Magnum Opus Gongu

Skomentuj (1)
Zapraszamy na Charytatywny Spektakl Muzyczny "Magnum Opus Gongu" w wykonaniu Dona Conreaux, który odbędzie 13 listopada w Kościele Farnym. Artysta zagra na rzecz Ogrodów Pokoju w Polsce.
Don Conreaux jest światowej sławy wirtuozem gongu i zarazem człowiekiem, który „odkrył” piękno instrumentu dla cywilizacji Zachodu. Znany jest nie tylko jako wybitny artysta i muzyk free jazzowy ale także jako pionier w dziedzinie terapii dźwiękiem. Jest założycielem i kierownikiem grupy muzycznej Mysterious Tremendum. W swoich kompozycjach – obok gongów – wykorzystuje także głos, misy, dzwonki, spiralny róg morski, shofar. Artysta słynie z działalności pokojowej. Jest twórcą idei Ogrodów Pokoju, międzynarodowej inicjatywy na rzecz powstrzymania przemocy w świecie. Niedawno projekt ten objął także Polskę.

Koncert zaplanowany w Kazimierzu Dolnym organizowany jest dzięki gościnności Księdza Proboszcza Tomasza Lewniewski oraz współpracy Kazimierskiego Ośrodka Kultury.

Bilety do nabycia: Kazimierski Ośrodek Kultury
Kazimierz Dolny, ul. Lubelska 12, tel (081) 881 00 40

Skomentuj


Mapa

Zabytki

Kościół Farny


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Weekend listopadowy 11-15 listopada 2021 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2021.
Pokaż stopkę