Lubelskie świetne na weekend

Skomentuj (3)
Jeszcze tylko do końca października trwa II edycja Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego "Lubelskie świetne na weekend". Patronat nad nim objął marszałek województwa lubelskiego.
Konkurs ma charakter otwarty, mogą uczestniczyć w nim zarówno mieszkańcy regionu, jak i turyści przyjeżdżający tu na wypoczynek. Fotografie powinny ukazywać miejsca i klimaty Lubelszczyzny szczególnie atrakcyjne dla rekreacji i wypoczynku, w tym również tego krótkotrwałego - weekendowego.

Dla autorów najlepszych prac, które oceni profesjonalne jury, złożone  z artystów fotografików i specjalistów promocji organizatorzy przewidzieli atrakcyjne nagrody: aparat cyfrowy lustrzankę, aparat cyfrowy kompakt, akcesoria fotograficzne oraz zestawy upominków promocyjnych Regionu Lubelskiego. Wybrane prace zostaną pokazane na wystawie pokonkursowej, mogą być też ilustracją wydawnictw promujących Region Lubelski.

Regulamin konkursu i kartę zgłoszeniową można znaleźć tutaj.

W ubiegłorocznej I edycji konkursu uczestniczyło 93 autorów, którzy nadesłali blisko 400 zdjęć. Uczestnikami konkursu byli nie tylko mieszkańcy Lubelszczyzny, ale także wielu innych regionów kraju, m.in.: śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, łódzkiego, pomorskiego. W tym roku najwięcej zgłoszeń nadesłali mieszkańcy regionu, m.in. z Białej Podlaskiej, Lublina, Chełma, Rejowca.  

Prace można nadsyłać do końca października na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, ul. Lubomelska 1-3, 20-072 Lublin.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę