Kwadrans z tangiem argentyńskim

Skomentuj (4)

Każdego wieczoru w dniach 23-26 lipca kwadrans po 20 w restauracji Kwadrans przy ulicy Sadowej będzie można zanurzyć się w atmosferę salonów Buenos Aires z lat 40 ubiegłego stulecia. Atmosferę stworzą nagrania najlepszych orkiestr z tamtych lat, a na parkiecie będzie można zatańczyć tango.

Tango argentyńskie to taniec wyjątkowy, tańczy się go w parach, w których mężczyzna obejmuje kobietę i wspólnie, poruszając się w harmonii z innymi parami, interpretują muzykę swoimi krokami. Tango tańczy się tak, aby wyrazić emocje zawarte w muzyce, aby zilustrować muzykę ruchem. Każda orkiestra z lat 40 ubiegłego wieku miała swój odrębny charakter, a w ich repertuarze znajdziemy nie tylko melancholijne tanga, ale także wesołe milongi i grane na trzy czwarte tango-walce. Dzięki tej różnorodności i poprzez zmiany w tańczących parach każdy wieczór tanga argentyńskiego jest inny. Właśnie to powoduje, że tango argentyńskie cieszy się na świecie coraz większą popularnością, a jego miłośników liczy się w największych stolicach Europy w tysiącach. Zapraszamy więc do restauracji Kwadrans.

21-22 lipca w Kazimierskim Ośrodku Kultury, odbędą się warsztaty tanga argentyńskiego dla początkujących. Jest to wyśmienita okazja dla tych, którzy chcieliby brać udział w wieczorach tanga w restauracji Kwadrans, ale nie mieli jeszcze kontaktu z tym tańcem. Podczas dwóch spotkań nauczymy się podstaw poruszania się wspólnie po parkiecie oraz podstawowych elementów charakterystycznych dla tanga argentyńskiego.

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Restauracja KWADRANS


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę