Korzeniowa pożegnała lato

zobacz więcej (10)

Jesień będzie złota – wróżą organizatorzy „Pożegnania lata w Korzeniowej”. – To pewne, gdyż przywitaliśmy ją muzyką słońca, która w okolicy Korzeniowego Dołu nadal promieniuje pozytywną wibracją.

Po wielu perypetiach około 21.00 rozpoczął się koncert artystów, na których czekaliśmy bardzo długo. Byliśmy świadkami wspaniałego muzycznego wydarzenia. Robert Brylewski, Skadyktator i Kosmiczne Kombo doskonale poruszali się pośród wszelakich odmian jamajskich rytmów. „Roots Culture” swoim pokojowym przesłaniem rozkołysała zielony namiot Microsceny Przystanku Korzeniowa.

Wszystko brzmiało znakomicie. Tańcząca z zapałem publika wzbijała w górę ostatnie pokłady miałkiego, letniego lessowego pyłu. Duch mistrzów SKA, Reggae i Rocksteady mieszał się z niezapomnianymi smakami polskiej sceny alternatywnej. Kazimierska publiczność pozwoliła artystom rozwinąć skrzydła.

Lato zostało pożegnane w zdecydowanie słoneczny sposób i w wielkim stylu. Skadyktator już zapowiedział nowy projekt poetycko-muzyczny, który zostanie skonsumowany przy korzeniowym kominku w wersji unplugged.

Przed nami jedyna w swoim rodzaju kazimierska jesień. Przywitaliśmy ją w wielkim stylu i pobędziemy w niej z przyjemnością. Jesteśmy gotowi. Szczęśliwie mamy Kazimierz… Korzeniowe podziękowania dla publiczności i sąsiadów. Do zobaczenia wkrótce.


Tekst: Tomasz Małolepszy
Fot. Mateusz Stachyra

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę