Kazimierz ożywia się nocą

Skomentuj (1)

zobacz więcej (8)

W czasie festiwalu w Miasteczku rankiem nie widać ludzi – zda się być tu pusto i spokojnie niemalże jak w zwykły dzień w trakcie sezonu. Na skwerkach tylko pod drzewami kryją się przed słońcem ludzkie postacie – ale jest ich mało i nie rzucają się w oczy.
Nawet imprezy organizowane w dzień nie są w stanie zgromadzić na rynku większej ilości festiwalowych gości. Środowa akcja Village & City Foto Action Group rozgrywała się głównie w obecności zagranicznych wycieczek, które do Kazimierza przyjechały zupełnie w innym niż Lato Filmów celu...

Miasteczko ożywia się wieczorem i nocą. Na małym rynku gromady widzów oglądają w skupieniu film w kinie plenerowym. W Klubie Festiwalowym przezywają coś na kształt dyskoteki. Zapełniają się skwerki i Nadwiślański Bulwar. Jeżeli na rynku nie ma imprezy organizowanej w ramach festiwalu Filmowego – pojawiają się domorośli artyści z różnych zakątków Polski. W środę produkowała się właśnie Fire Group – grupa młodych ludzi, którzy w rytm orientalnej muzyki wykonywanej na żywo na dziwnych instrumentach prezentowali pokazy z ogniem. Wokół zebrała się grupka zainteresowanych.

Kiedy zasypia Kazimierz? Oto jest pytanie...

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę