Kazimierski Portal Internetowy na papierze

Skomentuj (8)
Kazimierski Portal Internetowy wychodzi do swoich Czytelników z nową ofertą. Wczoraj w Kazimierzu pojawił się pierwszy numer miesięcznika KazimierzDolny.pl.

KazimierzDolny.pl to papierowa wersja Kazimierskiego Portalu Internetowego – największego i najchętniej odwiedzanego serwisu poświęconego w całości miastu Kazimierz Dolny.

Zarówno Portal jak i gazeta mają za zadanie dostarczyć swoim czytelnikom aktualnych informacji na temat imprez, wydarzeń i atrakcji w Kazimierzu nad Wisłą. Stąd w lipcowym numerze miesięcznika KazimierzDolny.pl znalazły się informacje na temat obu najważniejszych lipcowo – sierpniowych festiwali – rozpoczętej wczoraj II edycji Festiwalu Muzyki i Tradycji Klezmerskiej oraz Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, do którego już trwają wzmożone przygotowania.

Szczegółowe kalendarium kazimierskich imprez na lipiec znajdą Państwo na ostatniej stronie naszej gazety. Oprócz tego w KazimierzuDolnym.pl są informacje na temat lipcowych wystaw w Muzeum Nadwiślańskim oraz relacje z wydarzeń z miasta i regionu.

KazimierzDolny.pl to gazeta bezpłatna, można ją otrzymać w głównych punktach Miasteczka, w restauracjach, kawiarniach, hotelach i pensjonatach, kioskach, a nawet w aptece. Pytajcie o nią między innymi w Knajpie U Fryzjera, w Grillu u Michalaków, w kawiarni U Radka, hotelu Król Kazimierz, pensjonacie Monika, Muzeum Przyrodniczym czy Bibliotece Miejskiej. Znajdziecie ją wszędzie tam, gdzie przyjdzie Wam spędzić trochę czasu w Kazimierzu – czy spędzić tu noc, czy coś zjeść, czy kupić obraz lub pamiątkę z Miasteczka.

Miłej lektury. Kolejny numer już w sierpniu.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę