Kazimiernikejszyn 2023 - 10. edycja kultowego festiwalu już w lipcu!

12 lipca wystartuje kolejna, tym razem jubileuszowa edycja kultowego festiwalu Kazimiernikejszyn organizowanego w Kazimierzu Dolnym. Co roku miasto to odwiedza wielu znanych i lubianych artystów muzycznych, a także wyjątkowo liczna publika. Ten festiwal to wyjątkowe wydarzenie, które łączy w sobie nie tylko koncerty, ale także różnego rodzaju atrakcje, zabawy, czy nawet spotkania tematyczne. Materiał powstał przy współpracy reklamowej z goingapp.pl.

Kazimiernikejszyn 2023 - kto wystąpi w tym roku?

Festiwal w Kazimierzu Dolnym już w minionych latach przyciągał uwagę wielbicieli muzyki przez ciekawy line-up składający się z popularnych artystów. I w tym roku organizatorzy nie zawodzą, zwłaszcza że zapowiedzi występujących muzyków są ciągle aktualizowane i regularnie pojawiają się wśród nich kolejne dobrze znane nazwiska i nazwy zespołów.
Kazimiernikejszyn 2023 powita na festiwalowej scenie między innymi jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich wokalistek – Katarzynę Nosowską. Sławę przyniosła jej współpraca z zespołem Hey, którego brzmienie wiele zyskało dzięki charakterystycznej chrypce w jej głosie. Aktualnie Nosowska nagrywa solowe albumy, z czego pierwszy niemal od razu zyskał status złotego krążka.
Inną ciekawą zapowiedzią jest występ duetu Fisz Emade Tworzywo, który tworzy muzykę zbliżoną do hip-hopu, jednak o miękkim i unikatowym brzmieniu. Ich eksperymentalne podejście do muzyki sprawia, że wypuszczane utwory są jedyne w swoim rodzaju i nie brakuje im słuchaczy.
A może coś spoza polskiego repertuaru? I na to znajdzie się czas podczas Kazimiernikejszyn 2023, na którym wystąpi bośniacka grupa muzyczna Dubioza Kolektiv. Ich utwory to nie tylko dopracowana muzyka i ciekawe teksty, ale także i energia, która udziela się słuchaczom, zwłaszcza podczas koncertów na żywo.

Gdzie kupić bilety na festiwal? Przegląd karnetów

Bilety na festiwal Kazimiernikejszyn 2023 sprzedawane są w różnych pulach ograniczonych czasowo. Ceny biletów i karnetów mogą różnić się w zależności od puli, a tym samym i momentu zakupu.
Dostępne są karnety na 5, 4, 3 oraz 2 dni trwania festiwalu. Karnety dzielą się na trzy rodzaje: z noclegiem, miejscem na polu namiotowym oraz bez noclegu. W sprzedaży są również bilety jednodniowe, zapewniające bezpłatny dostęp do wszystkich atrakcji w wybrany dzień festiwalu.

Gdzie kupić bilety na festiwal?

Wyłącznie w autoryzowanych miejscach sprzedaży, żeby być pewnym bezpiecznego zakupu. Bilety i karnety na Kazimiernikejszyn 2023 dostępne są w aplikacji Going., na stronie internetowej goingapp.pl -> Kazimiernikejszyn 2023 oraz w ofercie Empik Bilety -> Kazimiernikejszyn 2023

Współpraca reklamowa z goingapp.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Komunia Święta to wyjątkowy dzień dla każdego dziecka i jego rodziny. Chcemy Ci pomóc w organizacji tego wydarzenia. Jeżeli szukasz ofert noclegowych czy sal, to dobrze się składa, bo mamy takie.
Pokaż stopkę