KAF z Kuną - pokłosie

Skomentuj (33)

zobacz więcej (52)

Kwietniowy plener pozwolił popatrzeć na Kazimierz z wiślanej perspektywy. Co przygotował dla studentów Kazimierskiej Akademii Fotografii Leszek Mądzik? Kolejne zajęcia już 10 maja o godzinie 11.00 w Kazimierskim Ośrodku Kultury, Promocji i Turystyki. Zaprasza Maks Skrzeczkowski. Poniżej pokłosie pleneru z Jerzym Kuną.

Skomentuj


Dodane komentarze (33)

 • Tadek
  To trzebaby może za to Pana Prezesa kanonizować?
  Obawiam się, że pobita konkurencja długo się z kolan nie podniesie. :)
 • pijany znad Grodarza
  "Blisko 6 mln osób śledziło w TVP wyniki głosowania w konkursie Eurowizji. Dane o oglądalności wskazują, że Telewizja Publiczna całkowicie pobiła w sobotni wieczór konkurencję. "
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek.
  "Kiełbasę" powinieneś wziąc w cydzysłow, bo wiem, że piszesz o wyborach.
  Żartowałem z tym, że OGLADAŁEŚ.
 • Tadek
  Eurowizji nie oglądałem (nie oglądam od czasu występu Ich Troje). Ale przecież następnego dnia było to głównym tematem wszystkich programów informacyjnych. Więc wiem, o co idzie. I ta brodata gęba patrzy na mnie od wielu dni z każdej strony internetowej, więc trudno się nie zorientować, o co chodzi.
  A ja i tak wole fotografię, niż baby z brodą i kiełbasą.
 • pijany znad Grodarza
  @ Tadek.
  Jednak ogladałeś Eurowizję. Tamta /ten/ wywołał u naszych politykow IDENTYCZNĄ ślinę nienawiści, jak wspomniane "Pokłosie" . wrrr.
 • Tadek
  Alice Cooper zawsze był stary- od urodzenia. Tak, jak Iggy Pop. Ale ja usilnie chciałbym wrócić do fotograficznego meritum sprawy i wyrazić zdziwienie, że dotąd żaden polski patriota nie zaprotestował przeciwko użyciu w tytule tego artykułu wyrazu "pokłosie" :)
 • szok
  Tadek nie wydziwiaj, wolisz żeby Ci się przyśnił dajmy na to stary Alice Cooper?
 • szok
  Jest na YT rozmowa z nią w moskiewskim teatrze żydowskim przy okazji jakiegos jubileuszu .Opowiada ciekawe rzeczy o sobie jakich nigdy nie ujawniała ,miedzy innymi o tym jak jako kilkuletnia dziewczynka wyruszyła z nimi na występy a babcia dała jej w podróż aby z głodu nie umarła beczkę kiszonej kapusty . Tam uczyła się śpiewać tańczyć i oswoiła się ze sceną .Dlatego potem miała taką łatwość nawiązywania kontaktu z publicznością ,nauczyła się grania twarzą i co tu dużo gadać zrobiła nie lada karierę o forsie nie wspomnę .Wiara nie przeszkodziła jej brać różnorakie śluby np prawosławne.
 • pijany znad Grodarza
  @ Szok. Również tak twierdzi Pugaczowa.
  To dla Ciebie.
  https://www.youtube.com/watch?v=zgnBNagOm54
 • Tadek
  Takie rzeczy na dobranoc? A jak się- nie daj Bóg- przyśni? Najgorszemu wrogowi nie życzę :)
 • szok
  To dla Tadka i Pijanego na dobranoc ''nasz ''wschodni ''Filip Kirkorow śliczny jak laleczka ha ha
 • szok
  - Czy są panowie zachwyceni występem Conchity Wurst? - zapytała Monika Olejnik gości audycji "7 Dzień Tygodnia" w Radiu ZET. - Nie przy jedzeniu, pani redaktor - zareagował Jacek Kurski. - Mamy do czynienia z agresją kulturową, dopychaniem kolanem modelu społecznego wyboru płci. To nie jest smaczne, że się facet ubierze w sukienkę, a potem sobie brodę przyklei. Nie da się tego oglądać - mówił lider warszawskiej listy Solidarnej Polski.

  Jacka Kurskiego poparł Jacek Sasin z Prawa i Sprawiedliwości, który powiedział, że jeszcze niedawno "kobiety z brodą pokazywano w cyrku". - Obawiam się jednak, że to głosowanie było ideologiczne, które miało przyspieszyć ofensywę genderową w Europie. Trudno się z tym pogodzić, to było żenujące - mówił Sasin.


  - Nie słuchałem tego koncertu, ponieważ byłem w burdelu - powiedział Rafał Grupiński. Po chwili wyjaśnił, że chodzi o warszawski kabaret "Pożar w burdelu"
 • szok
  Jestem za Szpakiem i Madoxem hmmm ładni mili gładcy .Eurowizji nie oglądam bo mnie nudzi a i te wyniki w mysl zasady że nie ważne kto glosuje ,ważne kto glosy liczy rozwalają moj system nerwowy .Tu ewidentnie miało wygrac to ;;Coś '' bo przeciez Eurokołchoz promuje gender itp nienormalnosci .Poza tym kto daje kasę ten wymaga .Nasze obliczenia dają inną pozycję a w cuda nie wierzę .Skoro w Austrii nasza piosenka była na szczycie listy przebojow na pierwszym miejscu to jak to się ma do Ich punktacji? Nic tylko czasy Bieruta przypominają się .
 • Tadek
  Lepiej wróćmy do meritum, bo się robi niebezpiecznie...
 • pijany znad Grodarza
  rewelacja
  https://www.youtube.com/watch?v=fZ5B6w-Baxs
 • pijany znad Grodarza
  Nie mogłem sie powstrzymać. Piosenka genialna.
  https://www.youtube.com/watch?v=SaolVEJEjV4
 • Tadek
  A mówiłem, żeby wysłać Madoxa ze Szpakiem! Mielibyśmy większe szanse. Tu normalna baba z cyckami nie miała szans! W końcu to Europa!
 • pijany znad Grodarza
  Pewnikiem Tę /ą/z brodą.
 • Tadek
  Oj, chyba Szok Eurowizję oglądał, co?
 • szok
  Pijany jesteśmy w Eurokołchozie a tu tolerancja obejmuje wszelkie IDIOTYZMY więc nie pozostanie nam nic innego jak pokochać Twój nowy nick.Tam nawet ślimak jest rybą slodkowodną ,marchewka owocem a marmoaladę mozna zrobic tylko z owoców cytrusowych .

Mapa

Kultura

Kazimierski Ośrodek Kultury, Promocji i Turystyki


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę