Jah Love Sound System w Korzeniowej

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza 20 lipca na koncert grupy Jah Love Sound System. - Widzieliśmy, znamy i zapewniamy. To będzie uczta – obiecują organizatorzy.

Prosto z Reggaelandii 2013 (wspaniały reggae festiwal w Płocku) zawitają w Kaziu fascynujący artyści miłujący dubowe pulsacje, niskie basowe dźwięki i dające radość nuty szczęśliwego życia. Tymon i Kaseciak w Korzeniu. Wyczekiwani. Roots Reggae Edukatorzy.

- Roots & Culture. Mistyczne opowieści zapisane w dźwiękach. Bass naszą modlitwą, a Jah zawsze z nami - mówią o swojej twórczości.

Kogo nie będzie ten wiśnia. Kazimierski lessowy raj, Jah Rastafaraj! Dajmy energię. Dajmy Moc. Widzieliśmy, znamy i zapewniamy. To będzie uczta.

20 lipca, godz. 19.00, Jah Love Sound System w Korzeniowej. Świętujemy??? TAAAAAK!!!!!!

www.facebook.com/korzeniowa
Wstęp: tylko dla wtajemniczonych
Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa ul. Doły 43 Wąwóz Korzeniowy Dół Kazimierz Dolny

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę