Honoris Causa Crew w Korzeniowej

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa zaprasza wszystkich miłośników dobrej muzyki do wspólnej zabawy. Tym razem na scenie zagości kazimierski projekt hip hopowy - Honoris Causa Crew.

W sobotę, 17 sierpnia na mikro scenie w Klubojadalni Przystanek Korzeniowa będzie miała miejsce kolejna odsłona muzykoterapii. Tym razem gościem specjalnym będzie kazimierski projekt hip hopowy - Honoris Causa Crew.

 

- Jest to projekt porodzony w Kazimierzu i połączony z Kazimierzem bardzo silnym strumieniem emocji, doświadczeń i przeżyć – piszą organizatorzy. - Play lista grana tego wieczoru będzie podróżą przez hip hopowe inspiracje i fascynacje HCC. Posłuchamy mistrzowsko zakręconych bitów HCC i posłuchamy głosu jego, najbardziej wiarygodnego i uwagi godnego. Startujemy o 19.00, a kończymy deko później. HCC zagrają jak przyjdzie na to właściwy czas...

 

Wstęp: tylko dla wtajemniczonych...

 

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2020/2021? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę