Gratulacje i podziękowania

Sprawa uzyskania dofinansowania na budowę nowej szkoły odbiła się szerokim echem w wielu mediach. Do Urzędu Miasta stale napływają gratulacje i wyrazy życzliwości od mieszkańców, a także od przedstawicieli władz samorządowych z całego województwa.

- Wszystkim osobom, które w jakikolwiek sposób przyczyniły się do tego sukcesu, pragnę jeszcze raz serdecznie podziękować – mówi burmistrz Grzegorz Dunia - szczególne wyrazy wdzięczności należą się naszemu posłowi Włodzimierzowi Karpińskiemu, który od początku pilotował sprawę szkoły we władzach centralnych, oraz jego bliskiemu współpracownikowi Pawłowi Grabczakowi za zyczliwość.

- Bardzo dziękuję wojewodzie lubelskiemu i pracownikom Urzędu Wojewódzkiego, którzy przygotowali wniosek o finansowanie tej inwestycji z budżetu państwa.

- Słowa wdzięczności kieruję również pod adresem pracowników Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji za pomoc merytoryczną.

- Marszałkowi Województwa Lubelskiego dziękuję za pomoc w sfinansowaniu opracowania dokumentacji technicznej.

 

- Dziękuję radnym, którzy razem ze mną rozwiązywali trudne problemy, jakie powstały w wyniku wybuchu szkoły, moim współpracownikom z Urzędu Miasta, którzy wykonali olbrzymią pracę związaną z opracowaniem dokumentacji technicznej, a także dyrekcji, nauczycielom i pracownikom GZS, którzy mimo trudnych chwil, nie tracili wiary w to, że nowa szkoła powstanie.

- Na koniec podziękowania dla uczniów i rodziców, którzy cierpliwie znosili wszelkie niedogodności.

- Ja osobiście cieszę się, że udało mi się zrealizować najważniejszy cel tej kadencji – zdobycie pieniędzy na budowę szkoły. Kolejnym celem jest doprowadzenie do tego, aby uczniowie jak najszybciej mogli usłyszeć dzwonek z nowego budynku przy ul.Szkolnej 1.

 

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Kazimierz Dolny

 

Skomentuj


Mapa

Informacje o mieście

Urząd Miasta w Kazimierzu Dolnym


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę