Gazeta KazimierzDolny.pl po raz ósmy

Skomentuj (10)
Ukazał się kolejny – ósmy już numer gazety KazimierzDolny.pl. W numerze zapraszamy do Kazimierza, Nałęczowa, Janowca i Chodlika. Atrakcji na pewno nie zabraknie. Bezpłatne egzemplarze można znaleźć w większości kazimierskich restauracji, sklepów i hoteli.
Tematyka majowego numeru KazimierzDolny.pl oscyluje wokół atrakcji pierwszej weekendowej kazimierskiej majówki. Wskazujemy te imprezy, w których warto uczestniczyć, jak choćby II Majowy Festiwal Muzyczny. Staramy się Państwa przekonać, że oprócz Rynku w Kazimierzu i poza nim jest wiele atrakcyjnych miejsc, których nie można nie odwiedzić. Proponujemy więc wycieczki po mieście, np. szlakiem architektury Jana Koszczyca Witkiewicza i okolicy, np. do Męćmierza. Proponujemy także wyprawy do Janowca na Majówkę Waglewskich, do Nałęczowa na Majówkę z Panem Prusem, a do Chodlika – na Majówkę Archeologiczną.

Zapowiada się gorący maj, bo imprezy rozłożone są na dwa długie weekendy tego miesiąca.

Szczegóły w naszej gazecie KazimierzDolny.pl

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę