Galeria Bezdomna

Skomentuj (2)
By zaprezentować na niej swe prace nie trzeba być profesjonalnym fotografem. Każda, nawet amatorska fotografia jest tu mile widziana. Mowa oczywiście o Galerii Bezdomnej, która w Kazimierzu zagości już po raz trzeci.
Galeria Bezdomna zawita do Kazimierza Dolnego nad Wisłą 2 sierpnia. Tym razem gościć tu będzie przy okazji Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, w którego program też się wpisała. Teraz Galeria Bezdomna będzie się mieścić w zabytkowej kamienicy przy ulicy Senatorskiej 15, położonej tuż obok słynnej kamienicy Celejowskiej. Uczestnicy do dyspozycji będą mieli pomieszczenia na parterze budynku.

Prace na wystawę może przynieść każdy kto interesuje się fotografią i robi ciekawe zdjęcia - nawet te osoby, które nigdy wcześniej nie pokazywały publicznie swych prac i zapewne w przyszłości też nie miałyby takiej możliwości. Może to być zarówno zawodowiec, jak i amator. Nie liczy się też temat, liczba czy format zdjęć. Mogą być pejzarze, rodzinne fotografie, zdjęcia legitymacyjne albo kawałek fototapety. Każdy przychodzi, wybiera sobie miejsca i sam mocuje swoje prace. Początek imprezy już 2 sierpnia o godz. 10.00.

Każdy przynosi też własne narzędzia: gwoździe, młotki, sznurki, taśmę klejącą, co tylko potrzebuje. O godz. 18.00 odbędzie się wernisaż. Potem wystawa czynna będzie przez cały tydzień od godz. 12.00 do 18.00. Zdejmowanie prac odbędzie się w niedzielę, 10 sierpnia od godz. 10.00.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w wystawie Galerii Bezdomnej lub obejrzenia zaprezentowanych prac serdecznie zapraszamy!

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2023.
Pokaż stopkę