Fotograficzne podróże na krańce świata

Skomentuj (2)
Odnalezienie w 1985 r. słynnego wraku Titanica czy odkrycie w 1911 r. Machu Picchu – zagubionego miasta Inków będzie można zobaczyć na wystawie towarzystwa National Geographic „Wyprawy na krańce świata”, której otwarcie nastąpi w Muzeum Przyrodniczym w najbliższą niedzielę 30 marca o godzinie 12.00.
To już piąta Wielka Wystawa Fotografii National Geographic prezentowana w Polsce. Dotychczasowe wystawy obejrzało łącznie blisko milion widzów. Zgromadzone na wystawie zdjęcia pochodzą m.in. z wydanych przez National Geographic w Polsce albumów, w tym z najnowszego Ludzie w obiektywie National Geographic. Wystawę uzupełniają także fotografie współpracowników polskiej edycji Magazynu National Geographic publikowane na jego łamach.
Na całość składa się ok. 90 fotografii prezentujących ryzykowne ekspedycje i zaskakujące odkrycia, a także sylwetki nieustraszonych podróżników i badaczy, m.in. pioniera badań morskich głębin Jacquesa Cousteau oraz Roberta Peary`ego, pierwszego zdobywcy bieguna północnego.
 
Wystawa będzie prezentowana w Muzeum Przyrodniczym w Kazimierzu Dolnym do 30 maja 2008 r.

Skomentuj


Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę