Folk For Freaks w Synagodze

Koncert zespołu Folk For Freaks to propozycja dla miłośników nowoczesnych brzmień z dużą dawką improwizacji. W najbliższą sobotę muzycy wystąpią w kazimierskiej Synagodze.

Zespół Folk For Freaks powstał w 2011 w Krakowie. Stworzony przez grupę przyjaciół, a zarazem doświadczonych muzyków ze środowiska krakowskiego, grających na co dzień w zespołach m.in. Andrzeja Sikorowskiego, Basi Stępniak-Wilk, Marty Honzatko czy Yes Kiezsirumem.

Jest to kwartet nowoczesnej muzyki etno, opartej na utworach tradycyjnych, ale także własnych kompozycjach, z dużą dozą improwizacji.

W najbliższą sobotę, 23 września muzycy zawitają do Kazimierza Dolnego. O godzinie 18.00 wystąpią w budynku Dawnej Synagogi Beitenu.

- Koncertowy żywioł, inspirujący się folkiem Europy Środkowej, od Polski poczynając, przez Węgry i Rumunię, aż – od czasu do czasu – zaglądający na Bałkany – zapowiadają organizatorzy. - Nie stroni od brzmień elektrycznych. Niejazzowy, nieklezmerski, z pochodzenia krakowsko-świętokrzysko-podlaski – autentyczna muzyka stąd.

W Kazimierzu Dolnym muzycy wystąpią w czteroosobowym składzie: Gertruda Szymańska - instrumenty perkusyjne, Michał Braszak - gitara basowa oraz kontrabas, Krzysztof Cyran – gitary i mandolina, Paweł Solecki - EWI ( klarnet midi) i  ludowe instrumenty dęte.

Bilety w cenie 35 zł do nabycia w kasie tuż przed koncertem.

Skomentuj


Mapa

Kwatery i pokoje

Dawna Synagoga Beitenu


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Znamy sposób na udane Wakacje 2024! Odpowiedź znajdziesz w naszych ofertach noclegowych na Lato, Wakacje 2024. Nie zwlekaj atrakcyjne noclegi czekają...
Pokaż stopkę