Dziewczyny tego nie chwycą?

Skomentuj (1)

Wydawać by się mogło, że Kazimierz zapada powoli w sen zimowy. A jednak niezupełnie, gdyż jeszcze sporo będzie się tu działo. 22 listopada w Przystanku Korzeniowa odbędzie się koncert zespołu Niechęć, który zaprezentuje nam utwory z albumu „Dziewczyny tego nie chwycą”. Nie może Was tam zabraknąć!

Mimo tego, iż letni sezon turystyczny za nami, w Kazimierzu Dolnym atrakcji nie brakuje. Jednym z wydarzeń, w których bez wątpienia warto uczestniczyć, będzie niezwykły koncert w Przystanku Korzeniowa. Odbędzie się on w sobotę 22 listopada. Wystąpi Grupa Niechęć.

Dla wszystkich, którym zespół Niechęć jest jeszcze nieznany, mamy kilka informacji:

- Niechęć to niezwykle oryginalny głos na polskiej scenie alternatywnej – czytamy w informacji prasowej, którą przygotował Mariusz Maurycy z Wytwórni Krajowej. – Muzycy zespołu odwołują się do bogatej tradycji rodzimego jazzu, zarazem odważnie i bezkompromisowo poszerzając ją o rockową psychodeliczność i nastrojowość rodem z muzyki filmowej.

Dwa lata temu w kwietniu 2012 roku nakładem Wytwórni Krajowej ukazał się debiutancki album Niechęci „Śmierć w miękkim futerku”. Jak informuje wydawca, album od razu spotkał się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem. Warto również dodać, że podczas jubileuszowego koncertu Trójkowej audycji „Offensywa” zespół Niechęć został nagrodzony przez redaktora Piotra Stelmacha jako Nadzieja Roku 2012.

Na tym sukcesy grupy się nie kończą. Bowiem zespół ten doceniony został również za granicą, dzięki czemu grupa została zaproszona na Copenhagen Jazz Festival odbywający się w Danii oraz na Glimps Festival do Belgii.

Przed nami premiera drugiego albumu Niechęci zatytułowanego „Dziewczyny tego nie chwycą”. Jesteście ciekawi, co zaprezentują artyści? Nie może więc Was zabraknąć 22 listopada w Przystanku Korzeniowa. Start o godzinie 20.00. Wstęp: 15 zł.

- Tej jesieni będzie można usłyszeć zupełnie przedpremierowo i w całości długo wyczekiwany materiał z drugiego albumu Niechęci „Dziewczyny tego nie chwycą” – pisze Mariusz Maurycy z Wytwórni Krajowej. – Będzie to próba generalna przed ,,setkową” sesją nagraniową z producentem Sebastianem Witkowskim. Będą to też pierwsze koncerty grupy z nowym basistą Maćkiem Szczepańskim.

Jeśli nadal jesteście spragnieni informacji na temat repertuaru grupy Niechęć, zachęcamy do obejrzenia teledysku do utworu „Taksówkarz”, który wyświetlono już 17 tys. razy.

 

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2024! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę