Dyplomy 2009

zobacz więcej (15)

W Kolegium Sztuk Pięknych trwa wystawa prac dyplomowych studentów najstarszego rocznika. Wystawę można oglądać do 5 lipca w soboty – niedziele od 10 do 18, a w tygodniu – w godzinach pacy Kolegium.

16 czerwca egzamin licencjacki złożyło z powodzeniem 17 studentów Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu Dolnym. Tym razem wśród prac dyplomowych dominowała sztuka współczesna.

- Tegoroczni absolwenci Kolegium potrafią się znaleźć w świecie XXI w. – prace są bardziej nowoczesne niż w roku ubiegłym, odwołują się do aktualnych zjawisk artystycznych. W jakimś sensie jestem zaskoczony in plus ich dokonaniami – mówi dr hab. Marek Mazanowski promotor grupy malarskiej w Kolegium Sztuk Pięknych w Kazimierzu. – Oczywiście są pewne mankamenty, ale największą zaletą jest, że w miarę swoich skromnych możliwości wykonali prace indywidualne, oryginalne i dobrze rokujące na przyszłość.

Spośród tegorocznych absolwentów Kolegium Sztuk Pięknych wyróżniono 4 osoby: nagrody dziekańskie otrzymali Paweł Łuka z grafiki i Ewelina Pudelska z malarstwa, wyróżnienia – Krzysztof Rubach z malarstwa i Ewa Dybek z grafiki.

Skomentuj


Mapa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Weekend listopadowy 11-15 listopada 2022 to dobry moment na krótki wypad za miasto. Zrelaksuj się w jednym z naszych obiektów. Zobacz oferty specjalne przygotowane na ten czas.
Pokaż stopkę