Cztery strony krajobrazu

Skomentuj (1)
W niedzielę, 27 lipca 2008 r., o godz. 12.00 w Muzeum Przyrodniczym w Kazimierzu Dolnym nastąpi otwarcie wystawy Fotograficznej Grupy Twórczej „Foto Quortet” - „Cztery strony krajobrazu”. Zapraszamy.
Honorowym Gościem wernisażu wystawy „Cztery strony krajobrazu” Fotograficznej Grupy Twórczej „Foto Quortet” będzie Paweł Pierściński – jeden z najwybitniejszych fotografów polskiego pejzażu, twórca „Kieleckiej Szkoły Krajobrazu”.

Fotograficzna Grupa Twórcza „Foto Quortet” powstała wiosną 2007 r. z inicjatywy Andrzeja Borowca i Tadeusza J. Chmielewskiego, którzy do stałej współpracy zaprosili Jarosława Bartoszka z Kazimierza Dolnego, dziś, niestety, mieszkającego już w Warszawie. Czwartym filarem Kwartetu jest... za każdym razem ktoś inny: znakomity Honorowy Gość – Przyjaciel w Fotografii.

Grupa przygotowuje zawsze jedną wystawę w roku, która ma swoją prapremierę latem, w Muzeum Nadwiślańskim w Kazimierzu Dolnym, potem odwiedza galerię wskazaną przez Honorowego Gościa i idzie dalej w świat, gdzie ją zaproszą... Tematyka wystaw to szeroko pojęty krajobraz, w autorskich interpretacjach fotograficznych.

Wystawa będzie czynna do 30 września 2008 r.
źródło: Muzeum Nadwiślańskie

Skomentuj


Dodane komentarze (1)

Mapa

Muzea

Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Zimowe szaleństwo podczas Ferii 2023! Szukasz miejsca, gdzie odpoczniesz? Marzy Ci się szusowanie na nartach? Sprawdź listę noclegów z ofertami specjalnymi na ferie zimowe.
Pokaż stopkę