Brasil pra ti!

Skomentuj (2)

zobacz więcej (7)

Brazylię mieli w zasięgu ręki ci, którzy uczestniczyli w środowej imprezie Festa Brasil w Klubie Festiwalowym na Nadrzecznej.
Na scenie odbył się pokaz samby w wykonaniu formacji tanecznej "Axe Bahia Show", której ruchy starali się naśladować widzowie tańczący praktycznie wszędzie – przed sceną, na schodach i między stolikami - falujące morze ludzkich ciał! Do tańca przygrywał zespół Bateria Nova, a także Paweł Kucharczyk - założyciel Ed Szynszyl Production, współzałożyciel agencji artystycznej "Festa Brasil", didżej, organizator etnicznych imprez klubowych i festiwali oraz Marcin Jagodziński (didżej Dr Grintomb).

Szkoda tylko, że niektórzy energię, jaką emanowali muzycy, wykorzystywali nie tylko do tańca…

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2023. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Pokaż stopkę