Bob Marley w Korzeniowej

Przystanek Korzeniowa  już po raz trzeci zaprasza na szczególnie słoneczną i radosną imprezę taneczną. Przed nami wielkie święto! 70 urodziny Boba Marleya!

Dzisiaj w nocy prosto z Jamajki przyleciał nasz specjalny gość, osoba bardzo dobrze znana sympatykom dobrych, skocznych i tłustych dźwięków Xsiądz Maken! Sam mistrz poprowadzi specjalną imprezę, na której nie zabraknie najnowszych jeszcze ciepłych selekcji, muzyki przesiąkniętej jamajskim słońcem, muzyki  pokoju, muzyki łączącej pokolenia. Xsiądz Maken – Mirosław Maken Dzięciołowski organizator koncertów wielu czołowych artystów reggae w Polsce, m.in. Black Uhuru i Michaela Rose'a, The Abyssinians, Misty in Roots, Jah Shaka, Gentlemana, Zion Train. Dziennikarz muzyczny radiowej czwórki. Energetyczny DJ. Na jego imprezach zdarto już setki tysięcy par butów, a i serce wielokrotnie wyrwać się z piersi chciało... 

Przed nami pozytywne wibracje, radość tańca, rozmowy, współistnienie i krzewienie przesłania Mistrza. ONE LOVE!

Korzeniowe ukłony i do zobaczenia!

Wstęp: 10 PLN
Start: 19:30


Tekst: Załoga Korzeniowej

 

Skomentuj


Mapa

Restauracje

Klubojadalnia Przystanek Korzeniowa


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę