Bioterapia metodą Domancica

Skomentuj (2)

W przyszłym tygodniu, w Hotelu Zajazd Piastowski odbędzie się czterodniowy cykl spotkań z bioterapeutami metody Domancica. Terapia ta jest skutecznym i prostym sposobem poprawy stanu zdrowia.

Jak podają organizatorzy, terapia wg Metody Zdenka Domancica jest metodą całkowicie bezpieczną i nieinwazyjną, jest skutecznym i prostym sposobem poprawy stanu zdrowia. Warto wspomnieć również o tym, iż jest ona metodą bezbolesną i przyjazną pacjentowi, co zostało udowodnione naukowo. Jej głównym celem jest pobudzenie systemu immunologicznego organizmu do skutecznej walki z chorobą. Dzięki temu ciało zaczyna leczyć się samo.

 

Najbliższy czterodniowy cykl spotkań z terapeutami odbędzie się w dniach 26 – 29 stycznia br. w kazimierskim Hotelu „Zajazd Piastowski”. Zgodnie z kodeksem etycznym Domancica, uczestnik terapii sam decyduje o formie i wysokości zadośćuczynienia.

 

Jak zaznaczają organizatorzy cyklu spotkań z bioterapeutami, najlepszym dowodem skuteczności terapii jest wzięcie w niej udziału.

 

- Tyle dróg, ilu ludzi – można przeczytać w zaproszeniu. - Sam przekonaj się czy właśnie ta metoda jest dla Ciebie odpowiednia. Zapraszamy na terapię.

 


Fot. Z archiwum organizatora

 

 

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • krzysiek
    takie bioterapie są niebezpieczne!ludzie opamiętajcie się.bioteriapia,czary,wróżki itd to czarna śmierć na wieki.sprzedajecie dusze
  • pijany znad Grodarza
    "Alkohol przedłuża życie robakowi. Nawet dwukrotnie

    wg, PAP

    Amerykańscy naukowcy odkryli, że małe dawki etanolu zwiększają długość życia pewnego nicienia nawet dwukrotnie - poinformował serwis eScienceNews. Rezultaty badania opublikowano w internetowym magazynie "PLoS ONE"

Mapa

Hotele

Hotel Zajazd Piastowski


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę