Apteka Lichtsona w Kazimierzu Dolnym

Skomentuj (11)
Biblioteka Miejska w Kazimierzu zaprasza na spotkanie z Andrzejem Wróblem, autorem książki "Apteka Lichtsona w Kazimierzu Dolnym", które odbędzie się 23 maja o godz. 15.00.
Andrzej Wróbel jest doktorem nauk farmaceutycznych, od 1982 roku naucza historii medycyny i farmacji, a od 2003 r. jest Kierownikiem Zakładu Historii Nauk Medycznych na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Jako autor wielu publikacji, opracowań książkowych (indywidualnych i zbiorowych), poświęconych dziejom aptekarstwa i zawodów medycznych, głównie z rejonu Lubelszczyzny dba o to, aby historia oraz tradycje aptekarstwa nie odeszły w zapomnienie..

Książka "Apteka Lichtsona w Kazimierzu Dolnym" należy do cyklu albumów "Najsłynniejsze polskie apteki", w których prezentowane są apteki zarówno z dużych miast jak i małych miasteczek, należącego programu "Apteki Dbam o Zdrowie". Pięknie wydany album dotyczący kazimierskiej apteki ze wspaniałymi zdjęciami, ciekawymi wspomnieniami i opisami zachęca do sentymentalnej podróży po historii Apteki Lichtsona, nierozerwalnie związanej z losami Kazimierza Dolnego.

SkomentujZobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Poniżej znajdziesz listę obiektów gotowych udostępnić miejsca noclegowe dla osób z Ukrainy, szukających schronienia w naszym kraju. Skontaktuj się z właścicielem obiektu i uzgodnij szczegóły....
Wyjazd to idealny pomysł na perfekcyjny Dzień Kobiet 2024. Jeżeli szukasz interesującego miejsca, zobacz co oferują właściciele obiektów na ten szczególny dzień.
Pokaż stopkę