Alchemia teatru

Skomentuj (2)

W najbliższych dniach w Kazimierzu Dolnym sztuka będzie wszechobecna. I wbrew pozorom nie będzie to jedynie sztuka ludowa. W Alchemii – Siedlisku Lubicz odbędzie się bowiem Świętojańska Noc Poetów.

Od czwartku do soboty (23 – 25 czerwca) od godziny 21.00 na terenie Siedliska Lubicz zapraszamy Państwa do teatru. Poezja mówiona, śpiewana, monologi oraz skecze wprowadzą widzów w świat Świętojańskiej Nocy Poetów. A wszystko to za sprawą dwóch mężczyzn: Macieja Wolińskiego z Alchemii - Siedliska Lubicz oraz Tomasza Zontka z „Natura Park Linowy”.

 

- Chcielibyśmy, aby był to teatr cykliczny – mówi Maciej Woliński. - Na początku będzie on funkcjonował jako teatr letni, jednak mamy nadzieję, że do jesieni będziemy mieć już jakieś swoje miejsce, w którym będziemy mogli występować w sezonie zimowym.

 

Kazimierski teatr ma być namiastką Piwnicy Pod Baranami. Jak mówi Maciej Woliński – będzie to teatr literacki i kabaretowy.

 

W repertuarze będą fraszki, wiersze wzruszające i refleksyjne, rozmowy na scenie czy monologi. Artyści już teraz przygotowują kilka spektakli, a wśród nich m.in. „Emigrantów” Sławomira Mrożka oraz spektakl dla dzieci.

 

A w najbliższym czasie przed nami spektakl Świętojańska Noc Poetów . Wstęp kosztuje 12 zł – w cenie biletu „trunek poetów”. Można dokonywać rezerwacji miejsc pod nr tel. 600 705 004. W imieniu organizatorów gorąco zapraszamy!

Skomentuj


Dodane komentarze (2)

  • Alina W.
    Gdyby ktoś miał jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu Macieja Wolińskiego proszę o pilny kontakt: bandalej@wp.pl: sprawy życiowe
  • Redakcja
    Komentarz został usunięty. Prosimy o nieumieszczanie wpisów zawierających informacje obarczające niesprawdzonymi zarzutami inne osoby (art. 23 Kodeksu cywilnego)

Mapa

Agroturystyka

Siedlisko Lubicz - Eko Park


Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2021.
Planujesz wyjazd Sylwestrowy 2021/2022? Szukasz korzystnego miejsca noclegowego? Daj się porwać szaleństwu sylwestrowej nocy. Sprawdź ofertę obiektów noclegowych, w których z radością przywitasz...
Pokaż stopkę