Aktualności dla "co robić w kazimierzu dolnym w weekend"

Czy wiecie, co robić w weekend w Kazimierzu Dolnym? W naszym nowym zestawieniu imprez i wydarzeń kulturalnych znajdziecie najciekawsze propozycje.
Przed nami kolejny wakacyjny weekend! Jeżeli nadal zastanawiasz się, gdzie go spędzić, zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Jak co tydzień przygotowaliśmy zestawienie imprez i innych wydarzeń, które w tym czasie będą organizowane w naszym mieście.
Letnia pogoda zachęca do spędzania czasu poza domem. Wszystkich, którzy myślą o weekendowej wycieczce do Kazimierza Dolnego, zachęcamy do sprawdzenia, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście.
Czy już wiesz, co robić w nadchodzący weekend? Przyjedź do Kazimierza Dolnego i skorzystaj z atrakcji naszego miasta. Z poniższego zestawienia dowiesz się, jakie imprezy i wydarzenia będą organizowane w tym czasie.
Co można robić w Kazimierzu Dolnym w nadchodzący weekend? Zajrzyj do naszego nowego zestawienia imprez oraz innych wydarzeń i zaplanuj wolny czas w mieście.
Przed nami pierwszy lipcowy weekend. Jak ten czas spędzić w Kazimierzu Dolnym? Przedstawiamy listę aktualnych imprez i wydarzeń, które zostaną zorganizowane podczas nadchodzących wolnych dni.
Jak zaplanować najbliższy weekend? Z naszego zestawienia dowiecie się, co będzie się działo w tym czasie w naszym mieście.
Co można robić w najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym? Sprawdź najnowsze zestawienie nadchodzących imprez i wydarzeń kulturalnych w naszym mieście.
Zbliża się długo wyczekiwany weekend czerwcowy. Spędzacie go w naszym mieście? Zobaczcie, co będzie się działo w tym czasie.
Już można korzystać – na specjalnych jednak warunkach – z restauracji i kawiarni, a także z przykawiarnianych ogródków. Ruszają też pierwsze wystawy i koncerty. Kazimierz na Ciebie czeka!
W najbliższy weekend zapraszamy do Kazimierza Dolnego. Niżej znajdziesz najnowsze zestawienie imprez i wydarzeń kulturalnych, które będą organizowane w naszym mieście.
Przed nami weekend! Warto spędzić go w urokliwym otoczeniu Kazimierza Dolnego.
Zapraszamy na weekend do Kazimierza Dolnego! Z naszego najnowszego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w mieście.
W najbliższy piątek obchodzimy walentynki, zapraszamy więc do jednego z najbardziej romantycznych polskich miast na wspaniały weekend we dwoje. Jak zwykle przygotowaliśmy zestawienie imprez i innych wydarzeń, które będą organizowane 14 lutego i w kolejne dni.
Co będzie się działo w najbliższy weekend w naszym mieście? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych.
Zapraszamy na weekend do Kazimierza Dolnego. Z poniższego zestawienia dowiecie się, co będzie się działo w tym czasie w naszym mieście.
Jeszcze nie wiesz, jak spędzić najbliższy weekend? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego – z poniższego zestawienia dowiesz się, co będzie się działo w naszym mieście.
Czy już zaplanowaliście najbliższy styczniowy weekend? Zapraszamy do naszego pięknego miasteczka – z najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych dowiecie się, co można w tym czasie robić w Kazimierzu Dolnym.
Spędzasz święta w naszym mieście? Zobacz, co godnego uwagi będzie się działo w tym czasie. Niżej znajdziesz program świątecznych imprez i innych wydarzeń.

Podczas przedświątecznej gorączki warto chwilę odetchnąć – najlepiej zrobić w Kazimierzu! Warto spędzić w naszym mieście choć kilka godzin, gwarantujemy, że miną one jak mgnienie oka. Niżej znajduje się program wydarzeń na najbliższy weekend.

Pokaż stopkę