Aktualności dla "co robić w kazimierzu dolnym w weekend"

Co będzie się działo podczas najbliższego weekendu w naszym mieście? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych.

Jeżeli długi weekend spędzicie w naszym mieście, koniecznie sprawdźcie, co będzie się działo. W naszym zestawieniu znajdziecie informacje o planowanych imprezach i wydarzeniach kulturalnych.

Wykorzystaj letni weekend i przyjedź do Kazimierza. W naszym zestawieniu znajdziesz informacje o aktualnych imprezach oraz wydarzeniach kulturalnych organizowanych w mieście.

Najbliższy weekend to pożegnanie z festiwalem Dwa Brzegi – ale nie tylko. Zobacz inne wydarzenia kulturalne i imprezy, które będą organizowane w naszym mieście.

Przed nami wyjątkowy weekend – w sobotę rozpoczyna się 13. edycja Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi! Co poza tym znajdzie się w kazimierskim kalendarzu wydarzeń? Zajrzyjcie do naszego najnowszego zestawienia.

Jak spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym? Na pewno gorącym wydarzeniem jest festiwal Kazimiernikejszyn – z naszego zestawienia dowiecie się, co jeszcze będzie się działo w naszym mieście.

Zbliża się weekend, a wraz z nim odwieczne pytanie – co robić w tym czasie w Kazimierzu Dolnym? Odpowiedź znajduje się w naszym najnowszym zestawieniu imprez i wydarzeń kulturalnych organizowanych w mieście.

Przed nami kolejny wakacyjny weekend! Jeśli chcesz wiedzieć, co będzie się działo w naszym mieście, zajrzyj do poniższego zestawienia imprez i wydarzeń.

Jak można spędzić ostatni weekend czerwca? Zapraszamy do Kazimierza Dolnego! Z naszego nowego zestawienia imprez i wydarzeń dowiesz się, co w najbliższym czasie będzie się działo w mieście.

Dzięki zbliżającej się uroczystości Bożego Ciała czeka nas długi weekend. Warto ten czas spędzić w Kazimierzu Dolnym – gwarantujemy, że odwiedzając nasze miasto na pewno nie będziecie się nudzić!

Przed nami upalny, słoneczny weekend… Warto wykorzystać te okoliczności, by spędzić czas w zielonym Kazimierzu! Co – poza wypoczynkiem nad Wisłą – można robić w naszym mieście? Dowiesz się tego z najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń kulturalnych, które znajdziesz niżej.

Przed weekendowym wypoczynkiem w naszym mieście warto zapoznać się z aktualną ofertą kulturalną. Wszystkiego dowiesz się z najnowszego zestawienia imprez i wydarzeń organizowanych w Kazimierzu Dolnym.

Jakich atrakcji można się spodziewać podczas najbliższego weekendu w naszym mieście? Dowiecie się tego z poniższego zestawienia nadchodzących imprez orwa innych wydarzeń kulturalnych.

Zastanawiasz się, jak spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym? Niżej znajdziesz krótki przewodnik po kazimierskich imprezach i innych wydarzeniach, które będą organizowane w naszym mieście.

Czy już wiesz, jak spędzisz swój weekend? Zapraszamy do przepięknego, zielonego Kazimierza Dolnego. Z naszego najnowszego zestawienia dowiedz się, co będzie się działo w naszym mieście.

Jak spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym? W zaplanowaniu wolnego czasu w naszym mieście pomoże ci poniższe zestawienie imprez i wydarzeń!

Jeśli zamierzasz spędzić majówkę w naszym mieście, koniecznie zobacz, co będzie się działo! Informacje o imprezach i innych wydarzeniach znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Zastanawiasz się, jak spędzić najbliższy weekend? Zobacz, co będzie się działo w naszym mieście! Informacje o imprezach i innych wydarzeniach znajdziesz w poniższym zestawieniu.

Święta Wielkanocne to czas, który spędzamy z bliskimi – warto jednak zaplanować wspólne rozrywki. Z naszego zestawienia dowiecie się, co będzie się działo w Kazimierzu Dolnym podczas świątecznego weekendu.

Jak spędzić nadchodzący weekend w Kazimierzu Dolnym? Poniższe zestawienie imprez i wydarzeń, które w tym czasie będą się odbywały w naszym mieście, pomoże zaplanować wolny czas.

Pokaż stopkę