Trwa ciepły, wiosenny weekend

Skomentuj (12)

zobacz więcej (16)

Słońce jak zwykle przyciąga do Miasteczka turystów. Z kąpieli słonecznych można w Kazimierzu korzystać wszędzie: i na Rynku siedząc przy prowizorycznie wystawionych przed kawiarnie stolikach,  i spacerując  po wale wiślanym, i nad samą Wisłą zajmując miejsce na schodkach, na kocach czy wprost na trawie. Nareszcie wiosna!

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały usunięte jako niezwiązane z tematem prezentowanego artykułu.
 • kazimierzanka
  Kurczę, nie wiedziałam, że Tuwima nie można cytować! Nawet wierszy dla dzieci! Podtekstów, które odzwierciedlają poziom dyskusji. Myk, myk, zmykam ;)
 • pijany znad Grodarza
  @ Jola.
  haha. Dobre.
 • jola
  Pijany Ty się buchnij
 • pijany znad Grodarza
  @ Jola.
  Buchnij się w piersi . Sorry. Tak sie mówi do facetów, którzy popełnili gafę.
  @ Mieszkaniec ma rację. Podobnie @ Jajcarz.
 • jola
  Każdy normalny chodzi po chodnikach,bo są do tego przeznaczone.Kolejka po lody rzecz normalna w cieoły dzień,ale te stoliki na chodniku to chyba nie jest normalne nie mówiąc już o tych stojących na drodze przeciwpożarowej.
 • jajcarz
  @Jola, Ty chodzisz tym chodnikiem?
  Każdy NORMALNY wybiera znacznie wygodniejszą drogę po rynku.
  Dziwne, że CAŁKOWICIE zabudowana przeciwległa strona rynku nie wzbudza takich emocji.
  Kolejka po lody? To chyba dobrze świadczy o jakości lodów.
 • mieszkaniec
  Radny, trochę wstyd, że "sadzisz" takie błędy! Rynek zaczyna właśnie żyć wspaniałą atmosferą i klimatem, jaki również można spotkać na Monte Martre.Komu to może przeszkadzać(?), chyba zazdrosnym kazimierzakom!
 • jola
  Jak to komu one przeszkadzają,nie można przejść kolejka ludzi stojących po lody,stoliki stojące na połowie chodnika i zagroda tuż obok chodnika makabra.
 • pijany znad Grodarza
  A niby komu one przeszkadzają?. Rozumiem, że KONKURENCJI.
  ps. sprawa opłat to INNA INSZOŚĆ.
  A co z Zielonymi Busami ?. Ponoć przywrócono im miejsce przy ul Rynek, ale jak widać n ie maja zamiaru tam wrócić. Miejsce kolo poczty bardziej widoczne, ale NIEZWYKLE utrudnia wjazd do Rynku tym bardziej, że nikt nie przestrzega znakow zatrzymywania i i postoju przy Batorym.
 • Mieszkaniec
  Bezkrólewie na Rynku każdy robi co chce. Za stoliki kawiarniane powystawiane na pół Rynku bez zezwolenia w sobotę i niedzielę UM powinien od wszystkich właścicieli ściągnąć kasę ,gdzie jest burmistrz,gdzie jakakolwiek władza w tym mieście? gdzie te zmiany ?Bajzel na kółkach i tyle.
 • Radny
  Po jawiła się na rynku biała zagroda dla kurek a,la ogródek kawiarniany.Lokal z lodami zajmuje cały chodnik i część rynku.Obok przed Sarpem wyrosły stoliki za moment po drugiej stronie wyrosną ogródki,morze Ambrozja wystawi stoliki na rynek.To zaczyna przypominać jakiś koszmar a nie rynek.Trzeba coś z tym szybko zrobić,i zwołać radę miasta.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

To osoby tworzą świąteczną atmosferę. Jest tyle pięknych miejsce w Polsce, gdzie można spędzić Święta Wielkanocne 2020. Sprawdź listę obiektów, które przygotowały na ten czas ofertę specjalną.
Długi Weekend majowy 2020 zapowiada się cudownie. Będzie jeszcze lepszy, jeżeli skorzystasz z oferty specjalnej na majówkę.
Pokaż stopkę