Trwa ciepły, wiosenny weekend

Skomentuj (12)

zobacz więcej (16)

Słońce jak zwykle przyciąga do Miasteczka turystów. Z kąpieli słonecznych można w Kazimierzu korzystać wszędzie: i na Rynku siedząc przy prowizorycznie wystawionych przed kawiarnie stolikach,  i spacerując  po wale wiślanym, i nad samą Wisłą zajmując miejsce na schodkach, na kocach czy wprost na trawie. Nareszcie wiosna!

Skomentuj


Dodane komentarze (12)

 • Redakcja
  Niektóre komentarze zostały usunięte jako niezwiązane z tematem prezentowanego artykułu.
 • kazimierzanka
  Kurczę, nie wiedziałam, że Tuwima nie można cytować! Nawet wierszy dla dzieci! Podtekstów, które odzwierciedlają poziom dyskusji. Myk, myk, zmykam ;)
 • pijany znad Grodarza
  @ Jola.
  haha. Dobre.
 • jola
  Pijany Ty się buchnij
 • pijany znad Grodarza
  @ Jola.
  Buchnij się w piersi . Sorry. Tak sie mówi do facetów, którzy popełnili gafę.
  @ Mieszkaniec ma rację. Podobnie @ Jajcarz.
 • jola
  Każdy normalny chodzi po chodnikach,bo są do tego przeznaczone.Kolejka po lody rzecz normalna w cieoły dzień,ale te stoliki na chodniku to chyba nie jest normalne nie mówiąc już o tych stojących na drodze przeciwpożarowej.
 • jajcarz
  @Jola, Ty chodzisz tym chodnikiem?
  Każdy NORMALNY wybiera znacznie wygodniejszą drogę po rynku.
  Dziwne, że CAŁKOWICIE zabudowana przeciwległa strona rynku nie wzbudza takich emocji.
  Kolejka po lody? To chyba dobrze świadczy o jakości lodów.
 • mieszkaniec
  Radny, trochę wstyd, że "sadzisz" takie błędy! Rynek zaczyna właśnie żyć wspaniałą atmosferą i klimatem, jaki również można spotkać na Monte Martre.Komu to może przeszkadzać(?), chyba zazdrosnym kazimierzakom!
 • jola
  Jak to komu one przeszkadzają,nie można przejść kolejka ludzi stojących po lody,stoliki stojące na połowie chodnika i zagroda tuż obok chodnika makabra.
 • pijany znad Grodarza
  A niby komu one przeszkadzają?. Rozumiem, że KONKURENCJI.
  ps. sprawa opłat to INNA INSZOŚĆ.
  A co z Zielonymi Busami ?. Ponoć przywrócono im miejsce przy ul Rynek, ale jak widać n ie maja zamiaru tam wrócić. Miejsce kolo poczty bardziej widoczne, ale NIEZWYKLE utrudnia wjazd do Rynku tym bardziej, że nikt nie przestrzega znakow zatrzymywania i i postoju przy Batorym.
 • Mieszkaniec
  Bezkrólewie na Rynku każdy robi co chce. Za stoliki kawiarniane powystawiane na pół Rynku bez zezwolenia w sobotę i niedzielę UM powinien od wszystkich właścicieli ściągnąć kasę ,gdzie jest burmistrz,gdzie jakakolwiek władza w tym mieście? gdzie te zmiany ?Bajzel na kółkach i tyle.
 • Radny
  Po jawiła się na rynku biała zagroda dla kurek a,la ogródek kawiarniany.Lokal z lodami zajmuje cały chodnik i część rynku.Obok przed Sarpem wyrosły stoliki za moment po drugiej stronie wyrosną ogródki,morze Ambrozja wystawi stoliki na rynek.To zaczyna przypominać jakiś koszmar a nie rynek.Trzeba coś z tym szybko zrobić,i zwołać radę miasta.

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę