Sypany i lany (video)

Skomentuj (22)

zobacz więcej (30)

Poniedziałek wiekanocny przeżywaliśmy w wersji zimowej i wiosennej. W Kazimierzu sypało i lało nie tylko ze strażackiego sprzętu... Fotoreportaż AS.

Skomentuj


Dodane komentarze (22)

 • Łyk Miejski
  @OBSERWATOR-Panie stra"rz"ak wasz pryncypał burmistrz Grzegorz Dunia miał dwie kadencje aby zbudować OSP.Obiecał to w kampanii wybiórczej.... Z skąd te żale.Bicie piany na forum aby złagodzić skutki stania w kolejce do UP? Malkontenci dość trzeba wziąć się do roboty lenie!
 • OBSERWATOR
  obserwator popieram gucio bombel piorytetem tej gminy kiedyś był nowy budynek OSP A CO IM ZOSTAŁO OD TAMTEGO CZASU TYLKO LANIE WODY nigdy ta gmina nie DOCZEKA SIĘ nowego budynku OSP
 • pijany znad Grodarza
  @


  Konstantynopolitańczykowianeczka
  Malkontent to jak stół z powyłymywanymi nogami, albo kuropatwa z małymi kuropatefiąteczkami.
 • konstantynopolitańczykowianeczka
  @ Malkontent
  bełkot
 • malkontent
  Pisząc pierwszy komentarz nawiązałem do zachowań osób publicznych ( były burmistrz,radni)których pełno w przestrzeni wirtualnej z infantylnymi wpisami np na FB,natomiast zabrakło zwykłego ludzkiego odruchu złożenia życzeń. Właśnie Ci nie zdołali ( w przeciwieństwie do zwykłych mieszkańców) złożyć sobie nawzajem i mieszkańcom życzeń Wielkanocnych.Uważałem i uważam nadal,że to jest poziom niegodny osób, którzy jeszcze nie tak dawno zabiegali o głosy mieszkańców.A teraz mają ich gdzieś....Te osoby o których mowa milczą.W zamian w komentarzach pojawiły się głosy obrońców uciśnionych....Bez przesady! Uwagi @Gucio Bombel to chyba nie temat do dyskusji pod w/w artykułem.
 • gucio bombel
  czyli miasto ma kase na głupoty nie dość że kamienice są w opłakanym stanie to do reszty zmyć z nich tynki
 • ---
  Zadziwiające jest ile emocji wzbudza były burmistrz. Odszedł w diabły i co się na nim koncentrować. Chyba że kilka osób myśli że tylko na jego krytyce można dobrze oceniać nową władzę i tak kijem w Dunię. Ale jak ktoś na nowego coś napisze od razu jest jazgot obrońców. Fajne to nawet czasami ale ta woda się przyda?
 • ant
  Było profesjonalnie,
  Były życzenia, byli strażacy, którzy mieli oko aby dzieciaki nie powpadały pod samochód, nie było chamskiego lania w podcienie i na ludzi - chyba, że ktoś chciał, to stawał w zasięgu ;-)))
  śmingus dyngus był aby dobrze się wiodło mieszkańcom i turystom.
 • Ulka
  Wody faktycznie potrzeba tu nadal. Dla ochłody emocji ;-)
 • wiejsko-miejski
  Najpierw komuś dokopać a potem jeszcze życzeń się od niego upominać.
  Wielki Tydzień nie wszystkich odmienił.
 • Z za miasta
  Masz racje , faktycznie jak się bierze publiczne pieniądze to życzenia należy składać a jak się nie bierze to mieszkańców można mieć gdzieś. Chyba jasno się wyraziłam.
 • krystyna
  Nie wiem po co jeszcze komukolwiek potrzebna jest gadka p.Duni. Życzenia złożył urzędujący burmistrz i komendant straży i starczy gadania.Ludzie czekali nalanie wody tej prawdziwej.
 • miejsko-wiejski
  @Ulka, masz rzadki dar wyrażania zdania...jednym zdaniem.
  Przez wiele lat było normalnie.
  @Obserwator,
  Udział osób niebędących urzędnikami w spotkaniach burmistrza odbywa na jego zaproszenie.Nie można tak po prostu "przyjść i wystąpić".
  Nie wyobrażam sobie innej sytuacji.
  Kultura, ta niepolityczna, wymaga zapytania lub akceptacji. gospodarza,a przynajmniej nie wciskania się jak czopek w d...
  Od straźy sie odstosunkuj,straż ma swoje władze a te zapraszają gości wedle uznania.Czlonkowie mają zaś obowiązek uczestnictwa w zebraniach
 • Ulka
  Czy już normalnie - bez politykowania - polać wodą nie można??!!
 • pijany znad Grodarza
  Nie podzielam pogladu coby p. Dunia publicznie miał obowiazek składać życzenia mieszkańcom zacnego grodu.
  Lany Poniedziałek w Kazimierzu jest prześwietny. Tak trzymać.
 • obserwator
  Nie do końca Miejsko - Wiejski.Pan Szczypa nie korzysta z Facebooka.Ale jeśli jest w Kazimierzu czy gdziekolwiek za każdym razem poznaje ludzi, wita się i składa życzenia, światowcze,czy w ogóle.Dodatkowo zawsze telefonując do dużej rzeczy Mieszkańców przed każdymi świetami.I tak powinno być.Dotyczy to wszystkich którzy pełnili funkcje społeczne.
  Grzegorz Dunia były burmistrz przegrał wybory z kretesem.Jednak bierze udział w życiu publicznym, głównie po przez okolicznościowe spotkania wiejskich Straży .Wczoraj jednak zabrakło odwagi aby wspólnie z urzędującym burmistrza powiedzieć dwa słowa.To brak elementarnych podstaw kultury politycznej i wychowania.
  Pan Dunia posiada FB.Tam umieszcza banalne wpisy.Jednak mieszkańcom nie złożył życzeń na święta wielkanocne.Tak się nie postępuje.To świadczy o stosunku jaki ma do mieszkańców wśród których żyje na co dzień.Takie zachowanie to jasny przekaz,który nie wymaga szerszego komentarza.Tradycja polewania Rynku przez miejscową OSP świetna .Z całego serca gratuluje.
 • miejsko-wiejski
  @Malkontent, nie jestem użytkownikiem FB, nie wiem kto i co tam wypisuje.Jeżeli brakuje Ci życzeń od byłych burmistrzów to najlepiej zacznij od Pana Szczypy.Telefon znajdziesz na ulotkach fundacji, co oprócz obietnic prezesa Andrzeja nic więcej nie oferuje.
  Nie bądź śmieszny z tym "dozgonnym" byciem osobą publiczną, bo zaraz zabraknie normalnych mieszkańców w Kazimierzu.
 • malkontent
  @Miejsko-Wiejski ale życzenia na FB Pan Dunia składał na "dzień kobiet" na walentynki itp.Ponadto na inauguracji zaprzysiężenia burmistrza Pisuli pohukiwał,że będzie patrzył na ręce....wiec???? Znaczy ,że jak brał publiczne pieniądze a radni diety to wtedy byli osobami publicznymi a teraz niż nic nie muszą prawda?
 • miejsko-wiejski
  Były burmistrz czy radni nie są już osobami publicznymi i nic nie muszą na pokaz.
  Zwłaszcza składać życzeń u schyłku świąt.
 • łyk miejski
  @malkontent.Trochę optymizmu.Nie zauważyłeś? Właśnie dzisiaj nasza dzielna OSP zmyła wodą to co pozostało niechlubne....Od tond będzie tylko lepiej.
  Swoją droga ja już nie chce aby historia zatoczyła koło.I nie chcę życzeń od tego pana.Starczy, życzenia "składał" Nam wszystkim kilka ładnych lat.W tym roku nie złożył! @Malkontent,ale to nie anomalia.....Zdjął jedynie maskę...

Zobacz także

Najbliższe oferty specjalne

Przyszłości nie przepowiadamy, ale możemy pomóc Ci zorganizować niezapomniany wyjazd Andrzejkowy. Sprawdź naszą ofertę noclegową przygotowaną specjalnie na Andrzejki 2020.
Zaplanuj razem z nami świąteczny wyjazd do dowolnego miejsca w Polsce. Poznaj oferty specjalne noclegów na Wigilię i Boże Narodzenie 2020.
Pokaż stopkę