Wycieczka Nadwiślańską Koleją Wąskotorową

Nadwiślańska Kolejka Wąskotorowa jest jedną z największych atrakcji regionu. Niedzielna wycieczka wąskotorówką to ciekawa przygoda dla całej rodziny. Powoli jadący pociąg, malownicza trasa oraz ten niepowtarzalny klimat... A na zakończenie – ognisko.

Pociąg wyrusza od lat o tej samej porze: w każdą niedzielę o godzinie 11.00. Na razie stała jest także trasa: Karczmiska – Opole Lubelskie/Poniatowa – Karczmiska – Polanówka. Warto dodać, że nie ma konieczności, by podróżować na całej trasie. Można skorzystać tylko z części wycieczki, czyli zrezygnować z ogniska lub też na odwrót, nie jechać do Opola Lubelskiego czy Poniatowej, a pojechać do Polanówki. Korzystając z części trasy, zapłacimy mniej.

Dorośli za przejazd całą trasą (Karczmiska – Opole Lubelskie/Poniatowa – Karczmiska – Polanówka (ognisko) – Karczmiska) zapłacą 22 zł, bilet zniżkowy dla dzieci wynosi zaś 14 zł. Są też bilety rodzinne: 2+1 i 2+2. Dzięki temu trzyosobowa rodzina za wycieczkę zapłaci 50 zł, zaś czteroosobowa – 58 zł (za każde kolejne dziecko zapłacimy 5 zł).

Skomentuj

Mapa


Pokaż stopkę