Koncerty na Trzecim Księżycu: NeoKlez. Koncert mikołajkowy

  • Miejscowość: Kazimierz Dolny
  • Miejsce imprezy: Trzeci Księżyc lokalne bistro Mały Rynek jatki
  • Data rozpoczęcia: 2019-12-06
  • Data zakończenia: 2019-12-06
  • Godzina rozpoczęcia: 20:00:00
  • Koszt: 30 zł

Trzeci Księżyc zaprasza na ostatni w tym roku koncert zespołu NeoKlez, który z okazji mikołajek zagra dla nas koncert specjalny. Usłyszymy utwory z płyt "Pięć stron świata", "Manowce" oraz te których nie gramy od lat, lub nie ich nie zarejestrowaliśmy na żadnym z nośników.  Niezapomniane emocje i jak zwykle jedyna w swoim rodzaju atmosfera, bo jak wiadomo w domu najlepiej. Do zobaczenia w Trzecim Księżycu w Kazimierzu Dolnym 6.12.2019!!

"Energetyzująca i bezkompromisowa grupa NeoKlez"
Takimi słowami najczęściej zaczynają się zapowiedzi ich koncertów. Po sukcesie debiutanckiego albumu „Pięć stron świata” młodzi muzycy z Lublina: Stanisław Leszczyński (skrzypce), Damian Szymczak (klarnet), Piotr Tomala (akordeon), Kacper Bardzki (gitara basowa), Kamil Wróblewski (perkusja) podróżują po zakątkach Polski i Europy prezentując własne spojrzenie na muzykę klezmerską. Łobuzerski styl i wibrująca energia są wizytówką NeoKlez. Ich własne kompozycje charakteryzuje nieregularne metrum, przesunięcia rytmiczne oraz łączenie tradycyjnego brzmienia z elementami współczesnej muzyki popularnej, jak: drum'n'bass, jazz, fusion electro, rock. Każdy ich koncert, to potężna dawka mocy klezmersko-bałkańskich dźwięków. „
Zespół prócz występów na terenie całej Polski prezentował się również za granicą. Wielokrotnie pojawiał się w radiu i telewizji, do dnia dzisiejszego dał już blisko 350 koncertów na terenie całego kraju i europy. Z początkiem roku 2020 będzie miała miejsce premiera nowego albumu grupy "Votum Separatum", na której gościnnie usłyszymy między innymi: Czesława Mozila, Paprodziada czy Jareckiego.

Członkowie zespołu:
Stanisław Leszczyński – skrzypce
Damian Szymczak – klarnet
Piotr Tomala – akordeon/gitara
Jarosław Żarnowski – gitara basowa/kontrabas
Kamil Wróblewski – perkusja, instrumenty perkusyjne
------------------------------------------------------------------------------------------
6 grudnia (mikołajki) 2019
Trzeci Księżyc Mały Rynek 1 Kazimierz Dolny
(zabytkowe jatki koszerne)
rezerwacja miejsc: 19:00
start: 20:00
dla artystów: 30 pln
rezerwacje: sms 502722432, lokalnie na miejscu Trzeci Księżyc
liczba miejsc ograniczona / Scena Trzydziestu Krzeseł

 

Źródło: Trzeci Księżyc

 

Skomentuj


Pokaż stopkę