Kazimierz na starej fotografii

 

Magia dawnych lat – Kazimierz na starej fotografii

Zapraszam na opowieści o Kazimierzu Dolnym przekazane w formie anegdot, w scenerii i klimacie starego kina. W nie mniej magicznym miejscu, jakim jest Galeria Drewna i Kazimierskich Aniołów.

 

 

„Magia dawnych lat”… to wirtualna forma zwiedzania Kazimierza Dolnego, wspaniała alternatywa dla tradycyjnej wycieczki, by w krótkim czasie poczuć genius loci Kazimierza Dolnego. Spacerując przez czarno-białe fotografie, cofamy się w czasie o sto i więcej lat, by przyjrzeć się życiu dawnego Kazimierza, ujrzeć uliczki i miejsca, których może już nie ma, ale przede wszystkim zasmakować atmosfery miejsca żyjącego jakby trochę poza czasem.

Prezentacja–opowieść kazimierskiego przewodnika, Doroty Szczuki, przybliży także wybitne i ciekawe postaci Miasteczka, wyjątkowe miejsca, zwyczaje i magię dawnego miasteczka ze starych fotografii.

DOROTA SZCZUKA – historyk sztuki, przewodnik turystyczny, członek Stowarzyszenia Konserwatorów Zabytków oraz Stowarzyszenia Dwa Brzegi. W Kazimierzu Dolnym prowadzi Galerię Drewna i Kazimierskich Aniołów.

 

MIEJSCE:  Galeria Drewna i Kazimierskich Aniołów, ul. Plebanka 4a, Kazimierz Dolny

 

godz. 10.00 

BILETY :   20 zł – normalny, 0 zł – dla osób z akredytacją festiwalu 

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA | konieczna wcześniejsza rezerwacja: 501 175 805

www.szeptkazimierza.pl

 

Skomentuj

Mapa


Pokaż stopkę