Drugi brzeg, czyli Janowiec filmowy

Festiwalowa wycieczka. Wycieczka za jeden uśmiech.

Mamy więcej czasu, warto więc skorzystać z okazji, by wybrać się na drugi brzeg Wisły - do Janowca. Trasa prowadzić nas będzie tropem filmów kręconych na obu brzegach Wisły: w Kazimierzu Dolnym - ul. Krakowską, bulwarami nadwiślańskimi na prom i na drugi brzeg, do urokliwego Janowca. Przejdziemy przez miasteczko, a następnie wejdziemy na wzgórze zamkowe, by zwiedzić zamek i niewielki skansen. W czasie wycieczki czeka nas niejedna VOLTA, PODRÓŻOWAĆ będziemy jak PAN KLEKS, ZA JEDEN UŚMIECH, dotrzemy na WYSPĘ ZŁOCZYŃCÓW, aby poszukać LALKI.
Wycieczka jest bezpłatna, uczestnicy muszą zabezpieczyć finanse na prom 5-7 zł. Chętni mogą z przewodnikiem zwiedzić wnętrza Muzeum Zamek w Janowcu - bilet wstępu 8/12 zł.

Aby łatwiej zachować dystans społeczny, zachęcamy do wgrania na telefony aplikacji UNITI oraz zabrania ze sobą słuchawek do telefonu. Uniti to aplikacja "tour-guide" pozwalająca na słuchanie przewodnika za pośrednictwem swojego telefonu. Należy aplikację wgrać i zalogować się do niej. Na miejscu podany zostanie kod dostępu do kanału wycieczki. Można brać udział w wycieczce bez aplikacji.

 

Informacje - tel. 606311372 Danuta Borzecka

Skomentuj

Mapa


Pokaż stopkę