Spacer dla 17 milionów. Wycieczka po Kazimierzu Dolnym

Charytatywna wycieczka po Kazimierzu Dolnym.

"Spacer dla 17 milionów" - pod takim hasłem odbędzie się wycieczka z przewodnikiem, będąca częścią ogólnopolskiej kampanii #17milionów.

Na świecie jest 17 milionów osób dotkniętych Mózgowym Porażeniem Dziecięcym. Fundacja Kolorowy Świat w październiku prowadzi ogólnopolską akcję podnoszącą świadomość społeczeństwa na temat tej choroby. 6 października wiele obiektów w Polsce rozbłyśnie zielonym światłem, będą wyzwania: #17milionowgroszy i sportowe oraz spacery.

Zapraszamy Państwa na spacer po Kazimierzu Dolnym, podczas którego obejrzymy 17 obiektów zabytkowych, usłyszycie Państwo moc historii i śmiesznych i smutnych. Jak to życiu.

Trasa nasza prowadzić będzie pobrzeżem Wisły, na punkt widokowy przy kościele i klasztorze franciszkanów oraz rynkami Kazimierza Dolnego.
Wycieczka trwać będzie ok. 2 h.


Zaczynamy przy studni na środku rynku o godzinie 12:00.


Aby wziąć udział w spacerze, należy wysłać zgłoszenie na adres: oprowadzanie@gmail.com  wpłacić na https://www.siepomaga.pl/spacerdla17milionow minimum 10 zł na rehabilitację dzieci z MPD oraz pobrać ze swojego banku potwierdzenie dokonania wpłaty i pokazać je przewodnikowi przed spacerem.

 

Adres akcji:

https://17milionow.pl/strona-glowna/spacer-17milionow

Skomentuj

Mapa


Pokaż stopkę