6. Bieg Szlak Trafi 2018

  • Miejscowość: Kazimierz Dolny
  • Data rozpoczęcia: 2018-08-04
  • Data zakończenia: 2018-08-04
  • Godzina rozpoczęcia: 05:00:00

Na Bieg Szlak Trafi gorąco zapraszamy do Parchatki po raz szósty. W tym roku start odbędzie się w dniu 4.08.2018 r. Na biegaczy czeka trzy dystanse 7, 21 i 57 km. Wszystkie trasy poprowadzone zostaną przez malownicze szlaki Kazimierskiego Parku Krajobrazowego.

Start biegu ultra odbędzie się w Kazimierzu Dolnym o godzinie 5:00 rano. Biegacze zanim ruszą na trasę będą mieli okazji ujrzeć świt nad urokliwym Kazimierzem Dolnym, a następnie przebiec przez rynek budzącego się do życia miasteczka, by po chwili ukryć się w pierwszym wąwozie.

Na trasie podbiegi i zbiegi wąwozami, podmokłe łąki, złociste pola, krzewy owocowe, pokrzywy, chaszcze, błotko. Wyjątkowe miejsca jak Lipowa Dolina, dolina Bystrej, ruiny zamku Estery i oczywiście gościnne i obsługiwane z sercem przez wolontariuszy punkty żywieniowe w Skowieszynku, Rąblowie, Wierzchoniowie, Kazimierzu Dolnym, Bochotnicy.

Biegacze na dystansach 7km i półmaratonu wystartują o 10:00 i 10:20 w Parchatce. Obydwie trasy oferują nie lada wyzwanie i wspaniałe widoki wśród których perełki jak wielobarwne pola róż, tyczki z dojrzewającym chmielem czy zakole Wisły w oddali.

Na wszystkich bez wyjątku czeka gorąca atmosfera mety w Parchatce, piernikowe koguty i pyszne wegańskie leczo.

Kibicujące rodziny i przyjaciele nudzić się nie będą, szykujemy liczne atrakcje na pikniku i jarmarku, bieg na stok dla dzieci i szaloną sztafetę serową.

Zapisy dostępne są pod adresem www.biegszlaktrafi.pl/zapisy

Do zobaczenia w Parchatce!

Źródło: materiały prasowe organizatorów

Skomentuj

Mapa


Pokaż stopkę