Aktualności dla "pomysły na weekend w kazimierzu dolnym"

The Underground Man to polsko-brytyjski projekt czwórki muzyków. Tworzą muzykę będącą mieszanką surowych dźwięków i syntezatorowych melodii. W ostatni weekend lipca będzie ich można usłyszeć w Kazimierzu Dolnym w Restauracji Bajgiel.

Przedstawiamy program weekendowych wydarzeń w naszym mieście. Nie zabraknie koncertów, warsztatów i ciekawych spotkań – przekonajcie się sami!

Nadchodzący weekend upłynie głównie pod znakiem Festiwalu Kazimiernikejszyn. Ale oprócz festiwalowych koncertów, warsztatów i rajdów, w weekendowym programie znalazły się także inne wydarzenia.

Przed nami kolejny weekend! Czy będzie równie bogaty w atrakcje jak poprzedni? Dowiecie się tego z poniższego zestawienia.

Spędzacie weekend w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie kalendarz imprez, który pomoże wam zaplanować czas w naszym mieście.

Przed nami słoneczny, ciepły majowy weekend. Jeśli spędzacie ten czas w Kazimierzu, koniecznie sprawdźcie, na jakie atrakcje możecie liczyć w tym czasie.

Przed nami majówka! Podczas długiego weekendu na pewno wiele osób odwiedzi nasze Miasteczko. Aby ułatwić zaplanowanie wypoczynku, przygotowaliśmy listę wydarzeń, jakie w tym czasie organizowane są w Kazimierzu Dolnym.

Najbliższy weekend w Kazimierzu Dolnym będzie obfitował w wiele ciekawych wydarzeń! Sprawdźcie, jakich imprez nie możecie przegapić podczas pobytu w naszym mieście.

Przed nami Święta Wielkanocne! Jeśli spędzacie je w naszym mieście, koniecznie zobaczcie, co w tym czasie będzie działo się w Kazimierzu Dolnym.

Zamierzacie spędzić weekend w Kazimierzu Dolnym? Koniecznie sprawdźcie, co w tym czasie będzie się działo w naszym mieście i na jakie atrakcje możecie liczyć.

Czy zaplanowaliście już pierwszy marcowy weekend? Zapraszamy więc do Kazimierza, gdzie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet przygotowano wiele ciekawych propozycji. Przecież jak co roku ósmego marca "Kazimierz bywa Kobietą".

Pokaż stopkę